Aktif olmayan moderatörler...onaydaki temalar ve Şikayet paneli hakkında...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tuba

Tuba

Üye
    Konu Sahibi
Aktif olmayan moderatörler...onaydaki temalar ve Şikayet paneli hakkında...
Benim bir sıkıntım var ve burada dile getirmek istiyorum sabrettim ama artık olmuyor üyelerden şikayet gelmeye başladı...

Symbian bölüm modları Ben - 'Şeref' - Ediz Yiğit - Haltie - Kurtuluş40 - Mehmet - Samsunspor- Sensation

Aktif olmayanları biliyorum ( Samsunspor )

Haltie aktif olsada sıkıntım haltie ile ilgili değil symbian bölüm modlarını sayarken atlamak istemedim...

Sensation- Ediz Yiğit aktif olsalar dahi onaydaki konular ile ilgilenmiyorlar sanırım görmedim bunu biriken konulara onay verilmemesinden de anlayabiliyorum yada konuyu pda bölümünden s60v5 e taşınıp onay verilmemesinden anlayabiliyorum yinede eğer yanlışım varsa özür dilerim...

Geriye ben Kurtuluş40 - 'Şeref' - Mehmet kalıyor

Konuları onaylarken düşünüyorum tüm modlarda konu onaylasın hepsini ben onaylamayım herkesin görevini yerine getirme imkanı sunmaya çalışıyorum hatta bazen saat 10/11/12 ye kadar bekliyorum bir yandanda konular birikince ve onaylanmayınca bana çok zor oluyor :(

Ve bölüme bakıyorum kimler var modlardan diye eğer aktif değillerse içime sinerek onaylıyorum zaten...
Ama birde aktif olupda tereddüt ettiklerim var konuyu onaylacaklar mı onaylamıyacaklar mı diye...

Yinede diğer bütün bölümlerdeki konulara onay vermeye çalışıyorum modların durumlarını göz önünde bulundurarak...

örnekliyorum

Mehmet : bir süre forumda olmayacağını biliyordum telefondan nete girdiğini biliyorum aktif olup olmayacağının bilgisine sahibim geçen konuları onaylayıver dedim yapamam dedi :kıskıs: İşte bu şekilde bilgi alabiliyorum...

Kurtuluş40 : Yetki alanı S^3 sistem modlama ortak alan S^3 kalıyor belirttiğim gibi bekliyorum bir süre Kurtuluş abi onaylamaz ise onay veriyorum artık çünkü bakıyorum ki aktif forumda ama onaya bakmıyorsa benimde onaylamakdan başka çarem kalmıyor...

'Şeref' : ortak alan temalar diğer bölümlerde temalar onaya düşmediği için tek ortak alan kalıyor S^3 temalar

İlk başları onaylıyordum sonra haksızlık olacağını düşündüm 'şeref' e bıraktım onaylamayı sonra baktım onayda konular birikiyor ki 'şeref' online değil

onay verdim konulara sonra baktım 'Şeref' online onay vermemeye başladım

Ben hangi mod aktif değil hangisi aktif takip etmem mi gerekiyor ?
Modların bilgi vermesi gerekir diye düşünüyorum ?
Misal Ali 2 gün forumdan uzaklaşacak olsa ne güzel bilgi veriyor...

Ama gerçekten ben sıkıntıdayım ve üyelerde aktif bir mod görüyor konu onaylanmıyor diye şikayet ediyorlar öte yandan dile getirdiğim gibi kimsenin hakkını almak istemiyorum bilgi verilirse daha iyi olacağını düşünüyorum....

Ve Şikayet paneli :

Eğer modlardan birinin onay verdiği konu şikayet edilmişse şikayet ile ilgilenmiyorum onaylayan moda bırakıyorum ben kurallar gereği ( mod modun eylemine müdahele edemez ) çünkü onay verdiği konuyu çöpde görünce sıkıntı olmasın diye...

Aynısı diğer arkadaşlardanda bekliyorum benim onayladığım konular genelde bellidir teşekkür mesajım ve beğenim vardır çok zor değil yani ki ben konuda bu tür imareleri göremezsem konuyu düzenle/değiştirden den bakıyorum....

İstisnası var mı evet var online olup bir gün boyunca şikayet ile ilgilenmemişse şikayeti kapatıyorum konuyu çöpe taşıyorum ve başlığı değiştiriyorum ''paylaşılmış şikayet üzerine '' yazıyorum ki konuya onay veren mod şikayet ile çöpe taşıdığımın bilgisine alsın....

çünkü dönüp dönüp bu konu neden çöpde diye paneldeki şikayetlerde vakit kaybetmenin anlamı yok...

Tüm arkadaşlara kolay gelsin.....

Ekli dosyalar

Şehriyar

Şehriyar

Üye
İsmim gecmemis ama bu aralar bende pek aktif olamiyorum sinavlar odevler falan basim agridi artik.. Su okul staj vs bi bitsede rahatlasam normal sinavlar bitti simdi de uygulama sinavlarina calisiyorum. Hayirlisiyla su sinavlar bitince eski halime donecem ins. Bunlara ragmen geceleri girip onaylamaya calisiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Tuba
Tuba

Tuba

Üye
    Konu Sahibi
İsmim gecmemis ama bu aralar bende pek aktif olamiyorum sinavlar odevler falan basim agridi artik.. Su okul staj vs bi bitsede rahatlasam normal sinavlar bitti simdi de uygulama sinavlarina calisiyorum. Hayirlisiyla su sinavlar bitince eski halime donecem ins. Bunlara ragmen geceleri girip onaylamaya calisiyorum.
İsmin geçmez tabi fandroidçi seni :kıskıs: symbian bölüm modlarına sözüm :D

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Valla cok is suruyor ben sana hatirlarsan soylemistim senden ve benden baska kimse yokmu diye baktim omuyor inan formu gezecek vakit bulamiyorum birde bakiyorum diger bolumlerde 3 gunu bile geciyor konu onaylama isleri bende kendime sadece konu onaylamak icinmi mod olduk yahu deyip haklisin bzen ugramiyorum.
Birde acilan konuyu arayip onayliyoruz biz gecenlerde onaya girdim bekleyen coktu ben il acilandan basladim aradim onayliycaktim geri pasife gecti nedeni adminimiz ozan konulari toptan onaylamis :) bende okadar ugrasmanin ne anlami var diye dusunuyorum isaretle toptan onayla nasilsa sikayetten biliniyor aynisinin oldugu ama tabi ben oyle yapiyorum anlamina gelmiyor.

Haklisin cok mod var ama bakan yok

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Nura sonuna kadar katılıyorum elde olmayan sebeplerden dolayı konularla pek ilgilenemedim pc buldugum an zamanim oldugu kadar ilgileniyorum ama bu zamanda cok kısıtlı kendi adıma konusuyorum diger aktif mod olmayı hak eden arkadaşlarin önünü açmak adına görevi bırakmaya her an hazırım kimse üstüne alınmasin kendi şahsi görüşümdür

Sent from my GT-I8150 using Tapatalk

Tuba

Tuba

Üye
    Konu Sahibi
Valla cok is suruyor ben sana hatirlarsan soylemistim senden ve benden baska kimse yokmu diye baktim omuyor inan formu gezecek vakit bulamiyorum birde bakiyorum diger bolumlerde 3 gunu bile geciyor konu onaylama isleri bende kendime sadece konu onaylamak icinmi mod olduk yahu deyip haklisin bzen ugramiyorum.
Birde acilan konuyu arayip onayliyoruz biz gecenlerde onaya girdim bekleyen coktu ben il acilandan basladim aradim onayliycaktim geri pasife gecti nedeni adminimiz ozan konulari toptan onaylamis :) bende okadar ugrasmanin ne anlami var diye dusunuyorum isaretle toptan onayla nasilsa sikayetten biliniyor aynisinin oldugu ama tabi ben oyle yapiyorum anlamina gelmiyor.

Kutuluş abi konuları onaylarken bizim kontrol etmemiz lazım var mı yok mu diye en azından kendi adıma ben kontrol ediyorum ve sonra onaylıyorum buna rağmen yine de bulamadıklarım oluyor ben düşünüyorum ki ne kadar az şikayetli bir forum o kadar güzeldir...
Modların görevi araştırıpda onaylamak ama bulamıyorsak sonuçta bizde insanız...

Nura sonuna kadar katılıyorum elde olmayan sebeplerden dolayı konularla pek ilgilenemedim pc buldugum an zamanim oldugu kadar ilgileniyorum ama bu zamanda cok kısıtlı kendi adıma konusuyorum diger aktif mod olmayı hak eden arkadaşlarin önünü açmak adına görevi bırakmaya her an hazırım kimse üstüne alınmasin kendi şahsi görüşümdür

Mehmet sana vallahi sana sözüm yok durumunu biliyorum seninle pm ile konuşup durumunu anlayabiliyorum aktifliğini ve ne kadar hakim olabiliceğinide ve her ikimizin ortak yetki alanında zaten seni konu onaylamanı beklemiyorum bu yüzden senin yokluğunuda hissettirmiyorum ortak duymayım bir daha ayrılık kelimesini :angry: zaten yukarda ilk mesjımdada dedim sana konu onayına bakıver dediğimde sen yapamam dediğinde seni anlayış ile karşılayıp ben onaylarım her zaman içinde yaparım emin ol ortak :)

Benim sıkıntım bunun haber verilmemesi yani hiçbir modun önüne geçmek istemiyorum hiç bir modun benim yüzünden pasif kalmasını istemiyorum bilmem anlatabildin mi ?

Yani konuları ben onaylayım hiç bir sorun yok bundan gocunmuyorum arkadaşlar ama forumda olmadığınız olmayacağınızı bileyim

s60/s60v5/s60v3/S^3 burada aktif ve konularla ilgilenecek ikimiz varız Mehmet sen yapamıyorum dediğinde benim görevim zaten gündüz hemen onları onaylıyorum vakit buldukça sorun olmuyor :)

Ama S^3 de sıkıntı var ben / kurtuluş abi / şeref /

Şimdi kendinizi benim yerime koyun ben kendi ruh halimi anlacağım size :

hergün tüm konuları ben onaylıyorum ve şikayetçide değilim çünkü bu göreve bilerek geldim...
Ama ben bu göreve bilerek geldiğimde ortak bir çalışma sergilememiz lazım eğer aktiflerse değillerse sorun değil zaten

Ama düşünün paneldeki tüm konuları onaylamışım ve akşam foruma S^3 bölümünde görevli arkadaşlarım ( Şeref - Kurtuluş abi ) geliyorlar ve onayda konu kalmamış bunu düşününce üzülüyorum çünkü sizlerde bölümde aktif bir modlarsınız ama temalar 2 gündür panelde onay vermiyorum 'şeref'in önüne geçmek istemiyorum onayda kalınca gerek üylerce gerekse yönetimce rahatsiz oluyorum bu konuyu bu yüzden açtım Mehmet

aktif olamayacak 2 gün bile foruma giremeyecek mod haber versin isterse pm ile isterse konu açsın yönetime...

Tekrar ediyorum Ortak seninle ilgili değil....

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
konuya müdahil olmak istemem ama bu sıkıntı genel olarak var benim bölüm fazla aktiflik olmadığı için sıkıntı çekmiyorum ama takip ediyorum
lakin diger bölümler benim oldugum bölüm gibi değil daha fazla aktiflik söz konusu o yüzden de 1 kişinin yada 2 kişinin bu kadar msj denetlemesi yada karşılık vermesi yada müdahil olması pek akıl işi deil o yüzden

hep destek tam destek derim ben bu şahsi fikrim şahıslara yönelik değildir :)

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Yok yahu yanlis anlamadim :D sana katiliyorum ama mesala su anda en aktif sensin mecbur yuk sana binecek soyle yapabilirsin mesala eski konulari onayla yeniler kalsin o bolumde gorevli diger mod gelip konulari onaylasin yok gelmezse kalan konulari onaylarsin :ehe

Tuba

Tuba

Üye
    Konu Sahibi
Yok yahu yanlis anlamadim :D sana katiliyorum ama mesala su anda en aktif sensin mecbur yuk sana binecek soyle yapabilirsin mesala eski konulari onayla yeniler kalsin o bolumde gorevli diger mod gelip konulari onaylasin yok gelmezse kalan konulari onaylarsin :ehe

yükten gocunmuyorum Mehmet onaylayım sorun değil yalnızca bileyim kimler bakmayacak yada bakamayacak misal hasta olsam günlük değil 2 hastalansam bi ara belirtmeye çalışırım bak şimdi evde acayip iş var ama akşama burdayım bakarım konulara sadece ufak bir bilgi...

Sen ben Kurtuluş abi şeref konu onayına bakıyorsak senin ilgilenemeyeciğini biliyorsam
Kurtuluş abiyi çok kısa süre bekliyorum onay vermesi için konuya çünkü gün içinde konu onaylamıyorsa biliyorum ki yarınada onaylamıyacak... Ama 'şeref' var mı yok mu ? bilmiyorum zaten 2 günlük konuların denetimini yapın hep temalar kaldı geldiğinde o da konu onaylasın görevini yapmasını isterim ki oda ister diye düşünüyorum geldiğinde onayda konu görmemek canını sıkabileceğini düşünüyorum....

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sözüm aktifliğini belirtmeyen modlara :

O halde ben elimden geleni yaptım açıklamalarımda var herkes gördü ve biliyor tüm iyi niyetimle buraya yazdım...
Diğer Modların eylemlerine ilişkin olaylara karışmıyorum misal onaylanmış bir konu çöpe gitmesi lazım 1 gün beklerim konuyu onaylayan mod kapatmadıysa konu başlığını değiştirip şikayet olduğunu yazar kapatırım....

Onaydaki konularıda siz pm ile veya yönetim odasına konu açmadığınız için onaylıyorum...
Tek istediğim ben bölüm modların eylemlerine saygı gösteriyorum banada saygı göstermenizi istiyorum....

Ozan

Ozan

Admin
Android bölümünde de ciddi sıkıntılar gözlemlenmeye baslanmadı degil .

http://www.maxicep.com/site-hakkinda/onemli-bir-konum-onaylanmadi-650929.html

Ozan

Ozan

Admin
Şu an yaklasık 100 tane konu onayladım ve çoğu Symbian ile Android .

Arkadaslar bu bölümlerde gerçekten ciddi yönetim pasifligi söz konusu, üyelerin aktifliginin aksine.

Tuba

Tuba

Üye
    Konu Sahibi

Evet Kurtuluş abi konu onaylamak şikayetlere bakmak forumda düzen sağlamak için mod olduk :)

- - - Eklendi - - -

Şu an yaklasık 100 tane konu onayladım ve çoğu Symbian ile Android .

Arkadaslar bu bölümlerde gerçekten ciddi yönetim pasifligi söz konusu, üyelerin aktifliginin aksine.

Symbian bölümünde kalanlar temalardı birde bugün açılan konular vardır Ozan değilse s60/s60v5/s60v3/S^3 de hiç konu bırakmadım bugün içinde açılan konular vardır sadece bugün açılan konular akşam onaylayacaktım sabahtan konuyu açtım ki akşama temalarıda onaylamak için

en azından ben elimden geleni yaptım Kurtuluş abi ve 'şeref' e fırsat tanımak adına....
bundan sonrası içinse neden demesin kimse akıllarına bişey gelmesin gelen şikayet pmleri de bana geliyor :(

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Son zamanlarda bir suru sebepten oturu online olamadim oldugum zamanlarda da onaylayabildigim kadar konuyu onaylayip ciktim..

Onaylamama engel olan en buyuk etkenlerden biri konularin karmasikligi..
Konulari disardayken okuldayken falan hep tapatalktan onayladigim icin sorun olmuyordu onceden. Ama su karmasiklik gelince birde farkettim ki 20 konudan fazlasi gozukmuyor onayda. Gozukenleri onayliyorum ama diger bolumlerde onayda bekleyen konular oldugundan gozukmeyenleri onaylayamiyorum. Yani atiyorum gozuken 20 konu symbian konulariysa 21. Konu benim bolumde olsa bile goremedigim icin onaylayamiyorum...

Konu onaylarindaki diger aksakliklar ise grev yuzunden isyerindeki duzenin bozulmasi islerin cok yogun olmasindan oturu gec saatlere kadar calismam, okuldan verilen odevlerim, yaptigim slaytlar falan, sinavlarim.. onlarin disinda akraba ziyaretleri, dogum gunum icin arkadaslarimla olmam falan derken bi aksaklik oldu kusura bakmayin...

Haftaya pazartesi sali da genel sinavlarim var yani tum meslek derslerimden hem uygulama hemde sozlu sinav olacagim.. sonrasinda ise goklerdeki kuslar kadar rahatim ne staj ne okul hicbisi kalmiyor...

Tuba

Tuba

Üye
    Konu Sahibi
Ozan bunu bulamıyorum kalıcı mı sildin ?

Ekli dosyalar

Ozan

Ozan

Admin
Evet onaylama esnasında uygun olmayan tüm konuları direkt olarak siliyorum tek tek onları düzenlemek bölüm yöneticilerin görevi iste aslında onlar zamanında onaylasa, bu konu su an düzenlenmis bi sekilde acılmıstı ancak konuyu hatırlıyorum bu konunun linklerini direkt olarak 2-3 farklı siteden vermisti üye, onları tek tek indirip eklenti seklinde baslık olusturmak da oldukça zor iş (normalde yapılır ama 10 larca konu sırada beklerken onla ugrasmak dezavantaj) üye pc den, normal dosya paylasım sitelerine falan ekleyerek paylasmalı, baska sitelerin adresi vardı.

Tuba

Tuba

Üye
    Konu Sahibi
Evet onaylama esnasında uygun olmayan tüm konuları direkt olarak siliyorum tek tek onları düzenlemek bölüm yöneticilerin görevi iste aslında onlar zamanında onaylasa, bu konu su an düzenlenmis bi sekilde acılmıstı ancak konuyu hatırlıyorum bu konunun linklerini direkt olarak 2-3 farklı siteden vermisti üye, onları tek tek indirip eklenti seklinde baslık olusturmak da oldukça zor iş (normalde yapılır ama 10 larca konu sırada beklerken onla ugrasmak dezavantaj) üye pc den, normal dosya paylasım sitelerine falan ekleyerek paylasmalı, baska sitelerin adresi vardı.

Evet haklsın çoğu konuyu bu şekilde açıyorlar çöpe de atamııyorum sitelerden indirip resimleri alıp düzenliyorum konuyu tekrar tamamdır...Konuyu tekrar onaya göndermesini söyleyim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt