Püf Noktası Akıllı Depolama | Diğer Dosyalar Silme?

Sponsorlu Bağlantılar

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
Akıllı Depolama | Diğer Dosyalar Silme?
Depolama alanında adı geçen diğer dosyalar klasörü boyutu bende 1.06 GB ulaştı. Burdaki dosyaları ''format atmadan'' nasıl silebilirim, yöntem? pc ye bağlayarak, bir program aracılığıyla, telefondan müdahale ederek, 6. his ile veya başka bir şekilde silmenin yöntemi varmı?

Akhtoher

Akhtoher

Üye
İnternet geçmişini silin sonra Akıllı depolamaya girin geçiçi iki kısıma da girip geçiçi dosyaları sil deyin her sil demenizde daha fazla silecek silebildiği kadar bu adımları tekrarlayın bunların dışında şu anda yapılabilecek bir şey yok.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
internet geçmişini ve geçici dosyaları düzenli olarak siliyorum, fazla biriktirmediğim için her seferinde bir kaç mb bişey oluyor önemli değil o, asıl dediğim şey 'Diğer' klasörü içindeki dosyalar!

Akhtoher

Akhtoher

Üye
internet geçmişini ve geçici dosyaları düzenli olarak siliyorum, fazla biriktirmediğim için her seferinde bir kaç mb bişey oluyor önemli değil o, asıl dediğim şey 'Diğer' klasörü içindeki dosyalar!
Şimdilik kalıcı bir çözüm yok onun için. Çok konuşuldu tartışıldı değişen bir şey olmadı. Belki ilerleyen zamanlarda Microsoft bir güzellik yapar.

Secret Light

Secret Light

Üye
Bende tam böyle konu açıcaktım :D benimde diğer klasoru 600kusur mb ve müzikler orda nasıl birşeydir anlamadım müzikler kısmı 0 bayt diğer klasorde hepsi

Nokia Lumia 525 İle Gönderildi.

skynet

Üye
Bende tam böyle konu açıcaktım :D benimde diğer klasoru 600kusur mb ve müzikler orda nasıl birşeydir anlamadım müzikler kısmı 0 bayt diğer klasorde hepsi

Ben telefonu sıfırladığımda sd kartta ne kadar dosyam varsa hepsi diğer klasöründe görünüyor ama zamanla kendi bölgelerine dağılıyor anlamadım gitti :D

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Hocam telefon üzerinden uzun süreli videolar izlememeye çalışın.Bu sizin diğer klasörünün şişmesini biraz olsun engeller.Eğer izliyorsanız yalnız

Secret Light

Secret Light

Üye
Ben telefonu sıfırladığımda sd kartta ne kadar dosyam varsa hepsi diğer klasöründe görünüyor ama zamanla kendi bölgelerine dağılıyor anlamadım gitti :D

Aynen benimde dağıldı ama gene aynısı oldu nedir bu saçmalık anlamadım gitti :Dd

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
8.1 beta yüklü ise tüm uygulama ve oyunları hafıza kartına taşı.
Sonra ise bu işlemi uygula.
İnternet geçmişini silin sonra Akıllı depolamaya girin geçiçi iki kısıma da girip geçiçi dosyaları sil deyin her sil demenizde daha fazla silecek silebildiği kadar bu adımları tekrarlayın bunların dışında şu anda yapılabilecek bir şey yok.

Birde ayarlardan kapasite kontrol ile temizlik yapın..

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
lumia 925 hafiza karti yok :)

Üst Alt