Ağda Kayıtlı değil hatası!

Sponsorlu Bağlantılar

4te351

4te351

Üye
    Konu Sahibi
Ağda Kayıtlı değil hatası!
Arkadaşalar Öncelikle Eminim forumda bu sıkıntı ile ilgili bir çok konu vardır ama hepsi o kadar dağınık ki kendi soruma cevap alabileceiğim konuya bir türlü cevap bulamadım öncelikle konu ile ilgili bi hatam veya bi kusurum varsa özür diliyorum bizleri bilgilendirecek şekilde yardımcı olup düzenleme yaparsanız şimdiden teşşekkür ederim

Öncelikle Çok farklı ve detaylı bi problem yasadım başka sıkıntısı olan arkadaşlarımada yardımcı olacagını dununuyorum elimde kullandığım spot ve imei kopya olan bir i9300 vardı telefonum kurdugum programlardan dolayı virüs kaptı telefonup oldugu yerde donup kaldı bataryayı cıkarıp geri taktıgımda acıldıktan sonra en fazla 40- 50 sn kullanabiliyordum sonra hard reset atmayı denedim hard reset attıktan sonra telefon kurlum ekranındaki dil seceneğinde donup kalıyor dahada ileri gitmiyordu sonra odin kurdum pc ye rootladım room attım telefon düzeldi cwm filan attım herşey normal calısıyor ama telefonda '' Ağda Kayıtlı Değil'' hatası alıyorum forumda araştırdıgım kadarıyla efs silinmiş veya rootlarken kernel, modem yüklmesi yapmamışsın gibi cevaplar aldım ama kimse yardımcı olmadı hala problemim devam ediyor yardım edebilecek bir varmı cok acil lazım şimdiden teşekkürler.

emiristanbul

emiristanbul

Üye
slm arkadaşım forumda ara yüklediğin rom a ait karne ve modem dosyalarınıda odin ile yüklemelisin kısaca stock rom 4.3 kuruyosun diyelim telefon imei kodun orjinal olmadığı için kurduğun rom a özel karnel ve modem dosyası var bunlar birliklte veriyor arkadaşlar onları da yüklemelisin şebeken gelir

• Beğen
Tepkiler: 4te351