acil yardımmmmmm 6500 slide reset atıyor

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında BY_ALİ tarafından paylaşıldı. Okunma: 7400 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. acil yardımmmmmm 6500 slide reset atıyor

merhabalar arkadaşlar 6500 slayt telefon var kendi kendine reset atıyor lütfen yardımcı olun

Yazan: BY_ALİ
    KALYON ONDER 06 bunu beğendi.
  2. format at yada kvk ya gonder aynısı abımde var o sorun genellıkle oluyo format attı sorun cıkmadı dha

3. aynı sorun bendede vardı yazılım güncelleme yaptım sorun düzeldi ama benim telefon n73
    ama format atmak istiyorsan hard formatı öneriyorum

4. ben versiyonu güncelledim sorun kalktıı ve rahatladım.. uyuz olmuştum yaa video geçişlerinde reset atıyordu.. v 6,60 dı... şimdi 8,30 yaptım hatta iki gün oldu yapalı.. hemde versiyon türkçe cıkıyor ingilizce değil

acil yardımmmmmm 6500 slide reset atıyor konusuna benzer içerikler

1. 6500 Slide oyun yükleme sorunu (Acil yardım) ( 28 Mart 2009 | Nokia S40 ve Java Destek )

Arkadaslar 6500 slide telefonuma java program oyun vb atıyorum ama su hatayı alıyorum : destekleyici dosya , görüntülenecek birşey yok. Nasıl oyun yuklerim yardım edermisiniz.
  2. Nokia 500 Telefonum Reset Atıyor...(Acil yardım) ( 9 Mart 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Telefonum durup dururken kendisini resetliyor.yüklediğim programlarla alakalı zannettim çoğunu sildim hatta soft format attım ama düzelmedi .hard format atmakta istemiyorum .konuyu internette araştırdım hiçbirşey de bulamadım lütfen bi çözüm yolu...
  3. Acil Yardım!!! Telefon Sürekli Reset Atıyor! ( 22 Ağustos 2012 | Symbian^3 Genel )

Telefonu hackledim ve sonra hata vermemeye başladı ama hackten bi 3 dakika sonra otomatik reset attı.... Telefon sürekli açılıyo 5 saniye içinde tekrar resetliyo lütfen yardım bataryayı çıkardım artık telefon deliye döndü yardım edin
  4. Nokia 6500 s1 slide acil yardım ( 22 Ocak 2013 | Symbian S60v5 Genel )

telden mesaj gitmiyor acil yardım tsk simdiden
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 15:47:55