Acil Yardım ve Tavsiye Önerileriniz?

Sponsorlu Bağlantılar

guvencdikmen

Üye
    Konu Sahibi
Acil Yardım ve Tavsiye Önerileriniz?
Arkadaslar acil tavsiyeniz veya önerilerinize ihtiyacım var.
Neden numara taşıma yaptınız demeyınız lutfen kendıme gore nedenlerım vardı zorunluydum.
Pazar gunu vodafone faturasız hatta tasınmak ıcın basvuru yaptım.
Avea faturalıya transfer tarifesindeydım.
Avea fatura kesım tarıhım ayın 26 sı yanı 26 uı 27 ye baglayan gece paket otomatık yenılenıyor taattutumde yok.
Biraz once vodafondan msj geldı ayın 27 sı saat 05:30 da geçiş işleminiz tamamlanacak diye.
Müşteri hizmetlerine aradım ayın 27 sınde yanı fatura kesımden sonra 5 saat sonra vodafone gececem dedım.
Farketmez o 5 saatlık için aveadakı faturalı tarıfesındekı tutarın hepsını ödemenız gerek dedı yanı 37 kusur tl bosu bosuna ödemekmı zorundayım bunun bır cıkış yolu yokmu.
Sadece 5 saat ıcın ben 37 tl nıye ödeyeyım.
Sizin çözüm önerileriniz nedir?
Not: avea hemen faturasız gecsem nasıl olur.
Yardımlarınızı beklıyorum?şimdi saniye bir dıye bı tarıfeye geçtim ( en düşük ücretli tarife )9tl bu gibi sorunla bundan en az zararla kurtulmak isteyenlere örnek olsun

bozoklu_66

bozoklu_66

Üye
Ara musteri hizmetlerini hemen kontorluye gec dicem ama tarih gecti herhal

guvencdikmen

Üye
    Konu Sahibi
Ara musteri hizmetlerini hemen kontorluye gec dicem ama tarih gecti herhal

avea faturasız tarifeye geçmek istiyorum dedım butun tarıfelerden gecıse 20 tl ucret alıyorlarmıs en son arastırmalarımla 8.9 tl lık faturalı tarıfeye gectım en zararla cıkmak böyle oldu bana Geçişimde bu arada tamamlandı toplam 5 günde
ayda 25tl ye 120+500dk her yöne 5000sms heryöne 1gb internet (30 tl yüklersen ekstra 120dk bedava gelıyor) vodafone cep özgür tarifesi faturasız numara tasıma kampanyasından yararlanmaya basladım Vodafone dan
Saygılar

Üst Alt