ACİL!!!Samsung Galaxy Gio Ekran Kilidini Unuttum

Sponsorlu Bağlantılar

Counter2

Üye
    Konu Sahibi
ACİL!!!Samsung Galaxy Gio Ekran Kilidini Unuttum
arkadaşlar galaxy gionun ekran kilidini unuttum 9 yuvarlağı birleştirerek yapılan kilit.Lütfen bana acil yardım edin tel bana acil lazım
buda ekranın görüntüsü:
şimdiden teşekkürler

----------Eklendi @ 11:26:36 ---------- Yazıldı @ 11:15:49 ----------

ya neden kimse bakmıyo arkadaşlar lütfen bi yardım edin bi çözümü yokmu :(

erkamacar

erkamacar

Üye
kardeş şifremi unuttum de senden gmail isticek gir gmaililini yeni şifre gir tamamdır.

Counter2

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeş şifreyi unuttum diye biyer yok 197.deneyişim ve hla bulamadım şifreyi :/ dokunmatik tuş kilidi yanlış yaptıkça tekrar dene diyo :/ nerde o şifremi unuttum yeri ?

erkamacar

erkamacar

Üye
kardeş 5 kere yanlış girecen ard arda. 30 sn ara verecek o anda şifremi unuttum seçeneği gelicek. ordan yapıcan

EDİT: Modelimi Unuttum Yazıyormuş. Şimdi denedim. 5 tane yanlış gir Modelimi unuttum de

Counter2

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeşim gmail hesabı olması lazımmış servisi aradım.konakta biyer söylediler oraya gitcekmişiz :/ gmail hesabı olmadan o modeli unuttum seçeneği gelmiyomuş :/ neyse yardımların için saol :)

erkamacar

erkamacar

Üye
inş çozulur.

technoshark

technoshark

Üye
ne yani şimdi bir şifreyi unuttuğun için servisemi gidecek telefon ? ne kadar ilginç :S

fireman87

fireman87

Üye
Orjinal rom at bidaha servisle uğraşma, boşuna bekletirler seni 1 ay kadar.

Counter2

Üye
    Konu Sahibi
kardeş orjinal rom buldum (rom nedir onuda bilmiyorum tel konusunda hiçbir bilgim yok :/ ) 140 mb lık buldum indirdim şimdi napıcagım ltfn bu konuda hiçbi bilgimin olmadığını göz önüne alarak birisi anlatabilirmi? servisede vermek istemiyorum boşuna bekletirler :/

slymn0732

Üye
abi aynı sorun bende de var ekran kilidini unuttum denedim olmuyor gmail sayfası geliyo giriyorum kabul etmiyor

compagnoo

Üye
abi aynı sorun bende de var ekran kilidini unuttum denedim olmuyor gmail sayfası geliyo giriyorum kabul etmiyor

sorun şu an benim telefonumdada vr samsung galaxy wonder gmail hesabımı yazıorm kabul etmiyor sorunu nasıl çözdünüz bilgilendirir misiniz

çözümcü

Üye
arkadaşlar galaxy gionun ekran kilidini unuttum 9 yuvarlağı birleştirerek yapılan kilit.lütfen bana acil yardım edin tel bana acil lazım
buda ekranın görüntüsü:
şimdiden teşekkürler

----------eklendi @ 11:26:36 ---------- yazıldı @ 11:15:49 ----------

arkadaşim hiç uğraşma teli kapat ses açma power menü(home) tuşuna ayni anda basarak başlat tel tepki verince menü(home) tuşundan elini çek bi menü gelcek dokunmatik orda çalişmaz ses açma kapama tuşuyla wipe data factory reset e gel menü (home) tuşuna bas sonra tamamlaninca reboot a gel bas biraz uzun sürer korkma sonra sorun yok :d

• Beğen
Tepkiler: hakan1434

_Elçin_

Üye
Yok arkadaşlar hiçbiri çözüm deqil en iyisi telefoncuya qidip reset attırmak :D ben reset attırdım düzeldi. yanlız içindeki bilqilerin hepsi siliniyor .

esokmen

esokmen

Üye
arkadaşlar galaxy gionun ekran kilidini unuttum 9 yuvarlağı birleştirerek yapılan kilit.lütfen bana acil yardım edin tel bana acil lazım
buda ekranın görüntüsü:
şimdiden teşekkürler

----------eklendi @ 11:26:36 ---------- yazıldı @ 11:15:49 ----------

arkadaşim hiç uğraşma teli kapat ses açma power menü(home) tuşuna ayni anda basarak başlat tel tepki verince menü(home) tuşundan elini çek bi menü gelcek dokunmatik orda çalişmaz ses açma kapama tuşuyla wipe data factory reset e gel menü (home) tuşuna bas sonra tamamlaninca reboot a gel bas biraz uzun sürer korkma sonra sorun yok :d
kesin coZum

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

teknoloji1

Üye
Hard Reset Atmak İçin: Menü Tuşu + Güç Tuşuna Samsung yazısı ekrandan kayboluncaya kadar basılı tutun. (Veriler silinecek) destek almak isteyenler 11820 teknoloji destek hattını arayabilir bir çok teknoloji alanına destek vermekteler.

makdemir13

Üye
cıhazi hard reset yapanız(fortmatlamanız) lazım.bu işlem için cıhazın bataryasının en az %50 dolu olması lazım. işlem için bataryayı bırkere cıkarıp taktıktan sonra HOME+POWER tuslarına aynı anda tlf tıtreyıp ekran ısıgı yanana kadar beklemenız gerek. daha sonra sadece POWER tusundan parmagınızı kaldırıp HOME tusuna recovery erkranı gelene kadar basılı tutmanız gerek. karsınıza bazı secenekler cıkacak. bu seceneklerden "Clear Storage" secegının uzerıne gelıp POWER yusu ıle resete ılsemını baslatabılrısınız. cıhaz resetlendıkten sonra yenıden baslayacaktır. reset işlemı ıcın 11818-11820 yı aradıgınızda destek oluyorlar..

hakan1434

Üye
çok teşekkürler telefonum artık çalışıyor yorum +like

Üst Alt