ace internete girmiyor

Konu, 'Samsung' kısmında kabusa tarafından paylaşıldı. Okunma: 2798 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ace internete girmiyor

eskiden internete giriyordu 3g olmadigi icin yavas oluyordu ama simdi hic girmiyor

Yazan: kabusa
  2. Nasıl yani Wi-Fi ile demi girmiyor. Sen mobil ağlar kısmını kapattıysan gelmez internet!

3. o ünlem ne oluyor onu anlamadım?

4. Bilmem öylesine koydum.

5. azarlar gibi olmuş. ondan sordum :D

ace internete girmiyor konusuna benzer içerikler

1. Nokia 6600 İnternete Girmiyor ( 23 Eylül 2008 | Cep Telefonları Genel )

Merhaba arkadaşlar.Daha Önce Avea hattım vardı ve *100# den girip gprs ayarı filan yapıp msn,google ye filan girebiliyorum.daha sonra avea hattım iptal odu gittim yeni bir avea hattı aldım ama bu sefer internete girmdi.telefonu formatladım...
  2. telefonum internete girmiyor ( 24 Eylül 2010 | Trident )

trident touch phone wt3 telfonum internete girmiyor bir kaç telefoncuya götürdüm çin malı diye söylediler program atılması gerekiyor ama bizde yok dediler telefonumun sorunu şu wlan giriyorum yalnız gsm modunda mevcut değildir diyor.. ondan sonra...
  3. Opera mini internete girmiyor ( 18 Ekim 2011 | Samsung )

Monte kullanıyorum. Operatörüm Vodafone. Telefonun kendi tarayıcısından internete girebiliyorum ama operadan giremiyorum. Vodafone internet profilinin proxy si 0.0.0.0:80 ken giriyordu şimdi giremiyorum...
  4. Turkcell internete girmiyorum ( 14 Şubat 2012 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar Öncelikle Selam . Arkadaşlar şimdi ben telefon olarak 6300 kullanıyorum yapılandırma ayarları paket veri ayarları tam doğru girmesi gerekirken giremiyorum ben öncelikle *166*3# tusladım sonra internete girmedi telefondan mi...
  5. telefon internete girmiyor..... ( 28 Temmuz 2013 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

nokia 5800 telefonum internete girmiyor yapmalıyım.....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 23:58:38