Satılık 8 Aylık Jiayu S3 ( Temiz Hiçbir sıkıntısı yok )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
8 Aylık Jiayu S3 ( Temiz Hiçbir sıkıntısı yok )
Selamün Aleyküm 5 Ay önce telefonu aldım. Bu telefon Çinde en çok satılanlar arasındadır. Maddiyata sıkıştığımdan dolayı satıyorum. Telefonun hiçbir sıkıntısı yoktur Kasada herhangi bir çizik, çatlak vs yoktur.

Son derece titiz kullanılmıştır. Üründe çift hoparlör vardır, ses deneyimi gerçekten üst düzeyde. Jiayu firması tarafından telefona belli periyotlarda güncelleme gelmekte, Resmi olarak Lollipop Güncellemesinide aldı. İsteyene Lolippop yükleyerek gönderebilirim. Telefonda şu anda 4.4 KitKat kuruludur. Telefon 3GB ram modelidir.

Telefon rootlu olup telefonla ilgili tüm ayarlamalar tarafımdan yapılmıştır. 3000 mAh bataryası vardır. Ben 6 küsür saat ekran süresi aldım, tabi bu kullanıcıdan kullanıcıya değiştir. Şu anda telefonda kombad, asphalt, nova , real racing gibi yüksek grafik ve özellik isteyen oynlar kuruludur. Takılma ısınma olmadan hepsini sıkıntısız açıyor. İşlemcisi yeni nesil 64Bit işlemcidir.

Telefonun kameraları sony sensörlüdür... Sony i fotoğraf konusunda tanımayanız yoktur...

64 GB Hafıza kartına kadar hafıza arttırılabilir.

Çift Hatlıdır. Çift hattı da kayıt edilmiştir. %100 imei sıkıntısı yoktur. Kayıtlar tarafımdan garanti altındadır. Olurda bir sıkıntı olursa bizzat imei tedariğini ben yapacağım ( referanslarıma bakmak için ismimi internette aratabilirsiniz )

Telefonun sadece alt orjinal kutusu mevcuttur.. Telefon ile birlikte Şarj adabtörü, kablo, kılıf ve ekran jelatini ile gönderilecektir.

Lütfen Takas ve pazarlık tekliflerinde bulunmayınız.

Telefonu bu sitede satış yapan @cemali74 adlı kişiden almıştım.

Bilmeyenler için telefonun özellikleri;

Fiyat 650 TL'dir

5.5-inç büyüklüğünde 1080p LTPS ekrana sahip olan cihaz gücünü ise1.7GHz saat hızında çalışan 64-bit sekiz çekirdekli (MediaTek MT6752) işlemciden alıyor. Ayrıca cihaz bu işlemcisini ise, çift çekirdekli Mali-T760 GPU ve 3GB RAM ile destekliyor. Ayrıca cihazda, 13-megapiksel 5-element Sony IMX214 ana kamera, 5-megapiksel ön kamera, 16 GB dahili depolama(microSD desteği), 3000 mAh batarya ve Android 4.4 KitKat işletim sistemi gibi özellikler yer alıyor.

Bu telefon ile çektiğim birkaç kare..

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: maximumüye

okan_okan_okan

Üye
Hocam fiyati nedir

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
İlana fiyat bilgisi ekleyiniz.

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
Hangi ilde elden satım yapıyorsunuz

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Ürün satışı devam etmektedir.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Güncel

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
FİYATTA RÖTÜŞ YAPILMIŞTIR. Maxicepten alacak olan olursa 50 TL indirimli satılacaktır.

biltek

biltek

Üye
fiyatı daha uygun olsa alınabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt