7554444 Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

goktug52

Üye
    Konu Sahibi
7554444 Hakkında
Öncelikle merhaba arkadaşlar;
Bana 7554444 den mesaj gelmişti ve 250 konbarapuan kazandınız yüklemek için 7554444 ü ücretsiz arayın yazıyodu. Bende aradım kart numaramı istediler vermedim ve kapattım. Sonra internetten araştırdım bu numara neyin nesi diye herkez dolandırıcıdır filan yazmıştı. Ve tekrar aradım numarayı biraz ağır konuştum. Bana dedilerki '' konuşmalarınız kayıt altına alındı ve mahkemeye gönderildi '' dediler. Yoksa bu numara gerçekten turkcell emi ait :S Şimdi içimi bir korku sardı gerçekten mahkemeye vermişlermidir?:vur

HaMsTeRDaM

Üye
turkcell müşteri hizmetlerine mail at, daha kaliteli sonuç alırsın.

Love Prince

Love Prince

Üye
bana da aynı mesaj geldi ben hiç önemsemedim

goktug52

Üye
    Konu Sahibi
Ben nasıl olsa turkcell in değildir diye düşündüm ve biraz dalga geçtim adamlarla :S Adam bana dedi '' ses kaydını mahkemeye yolladık '' :S Gerçekten Turkcell inmi bu servis

BossLication

Üye

Teyit İçin Turkcell.com.tr ye girebilir 4440535 i arıyabilirsiniz.

speak TL Yükleme Hattı, Turkcell Hazır Kart ve Muhabbet Hattı sahiplerinin her yerden, en kolay ve en hızlı TL yüklemelerini sağlayan Turkcell’in çözüm ortağıdır.

speak TL Yükleme Hattı'nın çok özel üyelik avantajlarından yararlanmak için, Turkcell hatlı telefonunuzdan ücretsiz olarak 755 44 44'ü arayarak üye olabilirsiniz.

Üyelik işleminiz tamamlandığında, yüklediğiniz her TL paketi karşılığında KonbaraPuan kazanır, kampanya ve çekilişlere katılma şansı elde edersiniz.

Üstelik üye olan müşterilerimize anında 3 gün boyunca kullanabilecekleri 36 TL ve ilk 3 TL paketi yükleyişlerinde 12 TL'lik Turkcell'lilerle konuşma süresi hediye!

Ayrıntılı bilgi için ücretsiz olarak Turkcell hatlı numaranızdan 755 44 44 speak TL Yükleme Hattı’nı arayabilirsiniz.

speak TL Yükleme Hattı’na üye olun, size özel avantajları yakalayın!

755 44 44 Speak Satış Danışmanı
Onur KAYIKÇI

• Beğen
Tepkiler: sublieutenant

--mm33rrtt--

Üye
bu tip mesajlar 0532 444 0532 (0535) şeklinde müşteri hizmetleri numaralarından gelmediği takdirde yada turkcell başlığı altında herhangi bir numara olmadan gelmediği takdirde dikkate almamanızı öneririm ayrıca mahkemeye bile verilse (ki turkcell böyle birşey yapmaz müşteri hizmetleri 0532 li numarasından seni arayıp durumu beyan eder) savunma olarak bir çok dolandırıcının bulunduğunu ve egm den de bunlara karşı dikkatli olunması gerektiğine dair mesaj aldığını o yüzden de bu şekilde bir tavırda bulunduğunu söylemen yeterli olur ayrıca turkcell in herhangi bir numarasını aradığından zaten sim kartını tamamiyle görebiliyorlar sistem otomatik olarak algılıyo istemezler o yüzden dolandırıcının tekine rastlamışsın ve sen şikayette bulunma veyada biraz kork diye bu şekilde bişey demiş bence ama bu cevaplar tatmin edici gelmezse sana 0532 444 0532 yi arayarak müşteri temsilcisine bağlanıp durumu bildirerek doğruluğunu sorabilirsin

rocknrollopeth

Üye
arkadaslar bende aramıstım bu numarayi.....bana herseyi ayrıntılı olarak anlatti.... bana ilk 3 ay boyunca 29 lira cekilecegini soyledi..taki kredi kartı bilgilerimi istedikten sonra .....bende boyle oldugunu ogrenince onay vermek istemedim..beni resmen ahiret sorgusuna cekmeye basladı.....bende avantajlı gelmedigini onun icin onay vermek istemedigimi soledim.... yine yok siz baska yerden yukleme yapılınca para kesilmiyor mu diye soru sormaya basladı...
bende sinirlendim bakın hanfendi bi sebep yazmanıuz gerekiyosa avantajlı gelmedigini soledim dedim...onay vermedim....yani anlıcanız once avantajlı taraflarını anlatıyolar...özellikle istediklerinin aldıktan sonra para cekilecegini solyular....dolandırıcı olmayabilirler ama bu sekilde cakallık yaparak kisileri zora sokmaya calısıyolar....

bi de eger onay vermediginiz halde korkuyorsanız telaslanmayın ...cunku istediklerini almıs olsalar onay vermek istemediginizde bu kadar cok konusmazlar sizi ikna etmek icin...

Metinkaleli

Üye
Sayın Onur KAYIKÇI
İnsanlar sizi Türkcell'in kendisi sanıyor. Şartları uygun (yani parayı veren herkes) gibi sizde sıradan bir satıcı (dolandırıcı) olduğunuzu fark etmiyor.

Gönderdiğiniz
0532 755 44 44
nolu telefonla
Değerli müşterimiz (Ben sizin müşteriniz değilim. Ama "müşterimiz" diyerek Türkcell anlıyoruz)

Konbarapuan'ınız 100'e ulaştı. ( nasıl ulaşıyor. turkcell abonesi olduğumdan evet... Ama Speak TL nin müşterisi değilim..)

arayarak aktifleştirin diyorsunuz. KAyıtsız kuyuıtsuz her araynı aktifleştiriyormusunuz yoksa kelime oyunkarı ile donkaya gdirdiğiniz insanları üye adı altında dolandırıyormusunuz.

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Bu devirde kimse kimseye bedava birşey vermez !
bu kadar paraya tamah eden biri olursanız ben bile affetmem :D