701 FP1 de Theme Efect'i Nasıl Çalıştırabiliriz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tass_co1983

tass_co1983

Üye
    Konu Sahibi
701 FP1 de Theme Efect'i Nasıl Çalıştırabiliriz
Merhaba Arkadaşlar. 701 FP1 de geçeli bir türlü theme effect i yapamadım.
Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. İyi forumlar

serecans

serecans

Üye
şu an için fp1 de tema efekti çalıştıran yok heralde ama ileride çıkar merak etme

tass_co1983

tass_co1983

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler serecans. bir ara birisi z: de bir dosyadan theme yolunu değiştirerek olabilir demişti, tabi flash yoluyla. umarım bunu sis yaparlar :\

serecans

serecans

Üye
bilemiyorum inşallah çıkar

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
arkadaşlar ben hem fp1 de tema efekti çalıştırmayı basardım. Hemde fp1 tema efektlerini kendi c7 mde çalıstırdım. Şöyle.

Orjinal fp1 tema efektleri üzerine istediğiniz efekt dosyasını kopyalayın. Ama bunu manifest dosyasını kopyalamadan yapın. Yani orjinal efektlerin üzerine sevdiğiniz efektleri kopyalamak için içindeki "manifest.mf"dosyasını silin(orjinal efektlerin içindeki kalacak ona dokunmayın) ben yarın bunun için konumu düzenlemeyi düşünüyorum. Symbian 3 genel de duyurusunu yaparım.

---------- Eklendi @ 20:40:08 ---------- Yazıldı @ 20:38:44 ----------

daha önce özelden bi arkadaş sormuştu bunu. Bu şekilde anlattım yaptm oldu dedi. Ona güvenerek sluyorum bunları

• Beğen
Tepkiler: serecans
serecans

serecans

Üye
inşallah kardeşim merakla bekiliyoruz

tass_co1983

tass_co1983

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben hem fp1 de tema efekti çalıştırmayı basardım. Hemde fp1 tema efektlerini kendi c7 mde çalıstırdım. Şöyle.

Orjinal fp1 tema efektleri üzerine istediğiniz efekt dosyasını kopyalayın. Ama bunu manifest dosyasını kopyalamadan yapın. Yani orjinal efektlerin üzerine sevdiğiniz efektleri kopyalamak için içindeki "manifest.mf"dosyasını silin(orjinal efektlerin içindeki kalacak ona dokunmayın) ben yarın bunun için konumu düzenlemeyi düşünüyorum. Symbian 3 genel de duyurusunu yaparım.

---------- Eklendi @ 20:40:08 ---------- Yazıldı @ 20:38:44 ----------

daha önce özelden bi arkadaş sormuştu bunu. Bu şekilde anlattım yaptm oldu dedi. Ona güvenerek sluyorum bunları

flash la mı yapılacak yoksa normal telefon browser ında kopyala/yapıştır mı? Konunu merakla bekliyoruz ;)

leon_ysn

Üye
orjinal fp1 tema efekti dosyaları nerede hangi klasörde?

KxTR79

KxTR79

Üye
bulamazsın.fp1 de efekt eklemenın tek yolu flashlamadan önce core dosyasında resource de efekte atman .yapamam diyosanız navifirmden dosyaları indirin nokia cooker ve phoenix 2011 i kurun ben yaparım teamviverden

- - - Eklendi - - -

ben dün zeon efekti kullanıyodum bugun jin hao v6

leon_ysn

Üye
yusuf bey telefndan direk kopyalayın falan demiş

KxTR79

KxTR79

Üye
o dediği fp1 den önce hackle oluyordu artık asla olmaz anca flashlamada corenın kilidini kırıp dosyaları değiştirip flashlamak lA olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt