6680 Kapatma Tuşu Çalışmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
minnder

minnder

Üye
    Konu Sahibi
6680 Kapatma Tuşu Çalışmıyor
Selam arkadaşlar,

Telefonum kendi kendine kapanıp açılıyordu ve dahası telefonumun kapatma tuşu çalışmıyordu. Daha önce telefonuma virüs girdiğini söyleyen bi telefoncuya telefonumu verdim format attı. Herşey normale döndü. Telefonum ingilizceydi, sistem yüklemiş. Telefonun menüsü türkçeye döndü. 8-10 lira aldı ama bi yerde sistem yüklediği için fazla pahalı gelmedi. Fakat yine aynı sorun ile karşı karşıyayım. Telefonun kapatma tuşu çalışmıyor ve bazen ekran ışığı uzun süre yanıyor, bazen pili bitirene kadar. Uyuz bi durum yani... :allalla:

Bu sorunu kendi imkanlarımla halletmem mümkün mü? Kaspersky anti virüs prog. yükledim telefona, tarattım bişey bulamadı. Hafıza kartını bilgisayarda tarattım, 2 tane virüs buldu, sildim. Ama sorunum hala devam ediyor. Ne dersiniz? Sizce ne yapmalıyım?

Lion Heart

Lion Heart

Üye
* 3 ve yes tuşlarına basarak telefonunu aç hard format atmak için.
ya da *#7370# basarak soft format atabilirsin.

minnder

minnder

Üye
    Konu Sahibi
Dostum telefonun açma/kapatma tuşu çalışmıyor, bilmem anlatabiliyormuyum? (sanırım virüs iptal etti. yanılıyorda olabilirim)

Saygılar.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Dostum telefonun açma/kapatma tuşu çalışmıyor, bilmem anlatabiliyormuyum? (sanırım virüs iptal etti. yanılıyorda olabilirim)

Saygılar.

Tamam Birüs İptal Ettiyse Arkadaşın Dediği Formatı aT Virüs Temzilesin.

grupdark

Üye
Allah ım :d::d::d::d::d:
adam açma kapama tusu calısmıyor diyo neresini anlamadın ???? :hmmm:hmmm:hmmm:hmmm o tus olamdan usteki arkadasın dedigi format atılmaz ... ÇAKTIIII :aha::aha::aha::aha::kop::kop::kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt