6260 ın Backup ını 6630 A Yüklemek Ya Da Yükleyememek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustimi

Üye
    Konu Sahibi
6260 ın Backup ını 6630 A Yüklemek Ya Da Yükleyememek
selam arkadaşlar.
aynı sorunu N-gage den 6260 a geçerken de yaşamıştım. Hem hafıza kartından hem de PC suit den aldığımız backup yazılım sürümü farklı olan bir telefona yüklenemiyor. N-gage de aldığım backup ı uzun uğraşlar sonucu bi şekilde 6260 i kandırıp yedirdim.
Ancak 6260 dan aldığım backupı 6630 a yediremedim. Bu telefon mu çok akıllı ben mi beceremiyorum anlamadim. Bi şekilde backup dosyasının boyutu değiştiği zaman anlıyor ve geri yükleme seçeneğini disable ediyor. Seçenekler arasında "hafıza kartından geri yükle" görünmüyor. Yine sim karttan numaraları yükledim ama arayan grupları, arayan resimleri, alınmış notlar, var sayılan numaralar, randevular, doğum günleri....vs. kısacası telefonu benim telefonum yapan tüm kişisel özellikler yok oldu. Teknoloji bu kadar gelişmişken, S60 ve Symbian platformu bir işletim sistemi olarak kabul görmüşken sim karttan numara kopyalamak yeniden grupları oluşturmak bana çok ilkel geliyor. Bi şekilde outlook senkronizasyonu ile mail adresi geri geldi ama hepsi bu kadar.
Var mı bildiğiniz bir yol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt