6 yaşında ölen çocuğun uzunca hayatı

Sponsorlu Bağlantılar

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
6 yaşında ölen çocuğun uzunca hayatı
annesi ve babası aşk ve şehvetle birlikte oldular ardından spermler saatte 90 km hızla yola öıktılar içlerinden bii şanslıydı ardından yavaş yavaş kafası gözü oluşmaya başladı ve doğdu ağladı nefes aldı işedi ağladı nefes aldı işedi ağladı nefes aldı işedi ağladı nefes aldı işedi ağladı nefes aldı işediağladı nefes aldı işedi ağladı nefes aldı işedi ağladı nefes aldı işedi ağladı nefes aldı işedi ağladı nefes aldı işedi ağladı nefes aldı işedi ağladı nefes aldı işedi ağladı nefes aldı işedi ağladı nefes aldı işedi ağladı nefes aldı işedi ağladı nefes aldı işedi ağladı nefes aldı işedi ağladı nefes aldı işedi ağladı nefes aldı işedi ağladı nefes aldı işedi ağladı nefes aldı işedi ağladı nefes aldı işedi ağladı nefes aldı işedi ağladı nefes aldı işedi baba dedi ağladı nefes aldı işedi anne dedi ağladı nefes aldı işedi agu dedi ağladı nefes aldı işedi konuşmayı söktü ağladı nefes aldı işedi amcalara çükünü gösterdi nefes aldı işedi yemek yedi nefes aldı işedi 4 yaşına geldi anaokuluna gitti sümüğünü yedi küfür öğrendi hareket çekti barbie bebeği ağzına alıp ısırdı sümüğünü yedi sümüğünü yedi oyun oynadı ağladı yemek yedi sümüğünü yedi 6 yşına geldi okula başladı sümüğünü yedi ishal oldu tuvaleti tıkadı a harfini yazdı sümüğünü sıraya sürdü saklambaç oynadı süüğünü yedi kıyamet koptu öldü.

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Ben dedim yine dogdu oldu yazcak sasirttin :d:

El Hadimi

El Hadimi

Üye
Kiyamet koptu demen bence hic olmamis ne zaman kopacagini ALLAH bilir

_symbiancı_

Üye
sonunu okudum :ehe :kop::kop2::):D:d:

mucahit5411

Üye
Böyle işsizlik varmıdır arkadaş ya :D

Süleyman

Süleyman

Üye
vay arkadaş sümüğünü yiye yiye bitirememiş :kop2:

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
tempestshine

tempestshine

Üye
hayatının son günlerinde bolca sümük yedi :ehe

T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
bu hep isiyomu hic s*cm*yo*mu :gul:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Allah rahmet eylesin

x-scarface

x-scarface

Üye
Kafa yanınca gözyaşı gelmezmiş gözlerden.

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan