5800 müzik klasörü yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
huron

huron

Üye
    Konu Sahibi
5800 müzik klasörü yapma
arkadaşlar içinde slow parçalar olan bir klasörüm var 5800 üme yüklediğimde bilinmeyen sanatçı bilinmeyen albüm olarak gözüküyor bu dosyada 40 ayrı sanatçının 40 ayrı parçası var nasıl bir klasör yapmalıyım ki istediğimde bu 40 parçayı peş peşe dinleyebileyim diğer bilinmeyenlerle karışmasın çünkü bazı parçaları nedense bilinmeyen olarak gösteriyor

b3rk4y97

b3rk4y97

Üye
arkadaşım bak o bilinmeyenler Şarkının Sanatçısı yazılmamıştır Albümü yazılmamıştır bazı şeyleri yazılmamıştır onları kendin düzenlemen gerek biliorum fazl şarkı var ve fazla bilinmeyen var yapması zor bendede öyle ama napalım kader xD xD istersen bilgisayardan indirdiysen bilgisayardan ayarlarını yapıp sonra telefona at daha hızlı olur yardım ettiysem ne mutlu bana :))))

jeshogh

jeshogh

Üye
müzik klasörü olusturmak için müzik çalardan parça listesi olusturman gerekiyor...

huron

huron

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim telefonda değil bendeymiş kabahat dediğiniz gibi önce bilgisayarda ayarlayıp klasörleri daha sonra yüklemek gerekiyormuş bir klasörü ayarladım oldu gerisini artık bayağı uğraşıcağım herhalde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt