5800 Modifiyeli Yazılım Kurduktan Sonra Orjinal Yazılıma Dönebilirmiyiz.(Yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
7610ncu

7610ncu

Üye
    Konu Sahibi
5800 Modifiyeli Yazılım Kurduktan Sonra Orjinal Yazılıma Dönebilirmiyiz.(Yardım)
Bu Linkteki Modifiyeli Yazılımı Kuracagım fakat begenmedigim zaman orjinal telefonun sıfır alıgım gibi orjinal ayarlarına nasıl dönebilirim.Telefonun Ayarlarıyla Oynuyo modifiyeli yazılımlar telde kalıcı hasar bırakabilirmi.zaten kuracagım modifiyeli sürüm v50 tekrar ile güncellemek istesem sürüm v50 diye gösterip güncelleme yapmaz diye umuyorum.Kurduktan Sonra Orjinal V50ye Gecermi Telefonum.

fyunus42

Üye
istediğin zaman geri dönebilirsin. bence en iyi yazılım orjinal olanı hackliyi yüklerkenki yöntemle dönebilirsin.

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Evet orjinal yazılıma dönmen mümkün bunun için Modifiyeli sistemi nasıl Flashlıyorsan navifirm aracılığı ile indireceğin orjinal Firmware dosyalarını aynı şekilde Flashlarsan telefonunu orjinal hale getirmiş olursun. Kalıcı hasardan kastım şu olur eğer flashlarken telefona zarar verirsen bu kalıcı olacaktır. Yoksa sen AYNI SÜRÜMDE yeniden flashlamayla telefona bir zarar vermezsin.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Evet orjinal yazılıma dönmen mümkün bunun için Modifiyeli sistemi nasıl Flashlıyorsan navifirm aracılığı ile indireceğin orjinal Firmware dosyalarını aynı şekilde Flashlarsan telefonunu orjinal hale getirmiş olursun. Kalıcı hasardan kastım şu olur eğer flashlarken telefona zarar verirsen bu kalıcı olacaktır. Yoksa sen AYNI SÜRÜMDE yeniden flashlamayla telefona bir zarar vermezsin.

:oke:

sinanorta

sinanorta

Üye
Jaf ile tekrar orjinal yazılımını yükleyebilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt