5800 ile neler yapılabilir ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sukru_123

Üye
    Konu Sahibi
5800 ile neler yapılabilir ?
evet arkadaşlar teli alalı 2 hafta felan oluyo bu telefnda neler yapılabilir
ben Navigasyonu için almşdm daha başka neler yapabilirm?

Starsley

Benim şuanda yaptığım gbi foruma girip istediğini yapabilirsin HD videolar izleyebilirsin ve oyunlar oynayabilirsin ücretsiz gps ve navigasyon dan faydalanabilirsin 640 x 480 30fps TV yüksek kalitesinde videolar çekebilir 3.2mp carl zeiss lens ve optikle 3.baskı kalitesinde fotoğraflar çekebilirsin yani yap işte bi şeyler kafana göre :)

kaptannova

Üye
arkadaş nokianın reklamını yazmışş... evet bu yazılanları yapabilirsin... program yükleyeerek içerikleri zenginleştirebilirsin... forumda 1000-2000 adet program var... tüm şnternet dünyasında 5800 milyonlarca uygulama var...

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
evet arkadaşlar teli alalı 2 hafta felan oluyo bu telefnda neler yapılabilir
ben Navigasyonu için almşdm daha başka neler yapabilirm?

Programları ve oyunları telefonuna nasıl yükleneceğini biliyorsundur umarım, eğer bilmiyorsanız pm vasıtasıyla iletişime geçin benimle size anlatayım.
Eskiden kullanmıştım 5800´ı fiyat/performans açısından çok iyidir.

Yeni cihazınız hayırlı olsun.

Arisklaus

Arisklaus

Üye
binlerce tema,orange tsunami ev ekranları ,duvar kağıtları,5800'a özel melodilerle telefonu kişiselleştirebilirsin!

sukru_123

Üye
    Konu Sahibi
Benim şuanda yaptığım gbi foruma girip istediğini yapabilirsin HD videolar izleyebilirsin ve oyunlar oynayabilirsin ücretsiz gps ve navigasyon dan faydalanabilirsin 640 x 480 30fps TV yüksek kalitesinde videolar çekebilir 3.2mp carl zeiss lens ve optikle 3.baskı kalitesinde fotoğraflar çekebilirsin yani yap işte bi şeyler kafana göre :)

Eyw. saoL :)

--------------- Ekleme ---------------

Programları ve oyunları telefonuna nasıl yükleneceğini biliyorsundur umarım, eğer bilmiyorsanız pm vasıtasıyla iletişime geçin benimle size anlatayım.
Eskiden kullanmıştım 5800´ı fiyat/performans açısından çok iyidir.

Yeni cihazınız hayırlı olsun.

Evet biliyorum nasıl yükleneceğini cihazımı güncelleme felanda yaptm.

Bu arada saoL :)

binlerce tema,orange tsunami ev ekranları ,duvar kağıtları,5800'a özel melodilerle telefonu kişiselleştirebilirsin!
Eyw. :)

arkadaş nokianın reklamını yazmışş... evet bu yazılanları yapabilirsin... program yükleyeerek içerikleri zenginleştirebilirsin... forumda 1000-2000 adet program var... tüm şnternet dünyasında 5800 milyonlarca uygulama var...
Eyw.

Ama oyunları İpod Touch / İphone gibi deiL :D
uygulama ve oyun bakımından sanırım Apple'n İphone / İpod Touch Daha zengin ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt