5800 Hesap makinesi.

Sponsorlu Bağlantılar

Turisas

Üye
    Konu Sahibi
5800 Hesap makinesi.
Bir arkadaşım 5800 da bir hesap makinesi var sayılar falan yok sayıları kendin yazıyorsun hatta telefon 2. dereceden denklem bile çözebiliyor diye benimle iddialaşıyor. Fakat hesap makinesi gayetde normal bir hesap makinesi

Doğruluk payı nedir ?

• Beğen
Tepkiler: velvet

MxLeader

MxLeader

Üye
Bu konu hakkında bir bilgim yok ama asılsız olabilir.

seyitonbasi

seyitonbasi

Üye
Trigonometri var. denklem fln çözen bi hesap makınesı bende görmedım.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
casio fxp adlı bir hesap makinesi programı var odur muhtemelen..

Turisas

Üye
    Konu Sahibi
Tam adı casio fxp midir bulamadımda :(

Progressivity

Progressivity

Üye
kendi hesap makinesinde böyle birşey yok tabikide MetalCalc2 kullanıyorum ben bir çok foksiyonu var fakat denklem kuruyor mu bilmiyorum denemekte fayda var

Buğrahan58

Buğrahan58

Üye
2x+16=o olmaz öyle şey:D

Mcq.

Üye
abıler bana bı yardımcı olurmusnz ya ben ınternete msn ye gıremıyorum 5800 aldım yenı 10 gun oldu bu konularla ılgılı hıcbı bılgım yok bana burdan veya msn den yardımcı olabılrımsınız ? kenan.mcq@hot msn adresım yardım bekliyorum hayırlı bayramlar.

fonbir

Üye
Kendi yazınızla hesap yapabileceğiniz programlar var. Logaritma ve trigonometri değerlerini bulan programdan bende de var ama ikinci dereceden denklem çözmeyi denemedim.

Progressivity

Progressivity

Üye
bilimsel bir hesap makinesi istiyorsanız NİceCalc3 ü tavsiye ederim fakat shareware bi pro ama kesinlikle muhteşem

Scudrox

Scudrox

Üye
Arkadaşın büyük ihtimalle seni kekledi tahminimce bahsettiği "Handwriting calculator" adlı bir program. işlemleri elle yazdığın bir program bu o da bakmıştır elle yazıyorsak buna denklem falanda çözdürürüz diyip öle bi söylenti ortaya atmıştır. Programda bilinmeyen bile koyamıyorsun sadece işlem var.

Üst Alt