5800-5230 vs fiyat performans ve 1kac soru yardım edermsinz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

saasc

Üye
    Konu Sahibi
5800-5230 vs fiyat performans ve 1kac soru yardım edermsinz
Arkadaslar başlıktada belirtigim gibi 5800 vs 5230 tabiki 5800 diyeceksiniz ama ben fiyat performans yönünden eleştiriyorum

birde hepsiburada.com'da ikisinde sınırsız OVİ MAPS demiş bu nedir navigasyonmu yoksa müzik indirmek içinmi birde sınırsız dediği süre olarak mı sınırsız yoksa kota olarak mi kota olaraksa ne kadar sürüyo(link veremiyorum telden giriyorum)

ben bu telleri almanyada burdan ucuza bulabilir miyim bulabilirsem gümrükten geçirirken vergi isterlermi uçakta gelecek onu belirteyim

eğer almanyadan getirtirsem dil atabilir miyim

saasc

Üye
    Konu Sahibi
yha bi cewap yokmu sadece buna cewapta verseniz olr

ben bu telleri almanyada burdan ucuza bulabilir miyim bulabilirsem gümrükten geçirirken vergi isterlermi uçakta gelecek onu belirteyim

burocka

burocka

Üye
fiyat performans 5800 derim ben ayrıca almanyada daha ucuzdur. vergi işine gelince bildiğin kadarıyla yok ama pasaporta işletiosun​

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
5800 şuan için daha iyi ama 5230un fiyatı daha düşer gibime geliyor o zaman 5230 daha karlı bir telefon olcak :oke:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
özellik bakımından tabiki 5800 bi yakının tanıdıgı falan varsa gümrükte bedava geçirebilirsin forumda türkçe dil uygulamasını bulabilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt