500-600 tl arası tavsiye?

Sponsorlu Bağlantılar

Teknolojihastası

Teknolojihastası

Üye
    Konu Sahibi
500-600 tl arası tavsiye?
Android'e geçeceğim batarya süresi uzun bi cep önerir misiniz ? Ikinci el de olabilir

hurol1

Üye
atrix

burhankoxp22

Üye
htc sensation

-Emre

-Emre

Üye
Android alacaksan unut bataryayi

• Beğen
Tepkiler: dendok
Kytos

Kytos

Üye
Atrix. Çok oyun oynayan biri değilsen rahatça günü geçirirsin :)

yenigeldim

yenigeldim

Üye
"thl w8" veya "zopo zp980"
on numara

aksitman

aksitman

Üye
xperia go olabilir ama şarz konusundan o kadar iyi olmaya bilir

uartuk

uartuk

Üye
androide geçiceksen oyun hd video kayıt yüksek çözünürlüklü resim bu tür şeylerle işin olmazsa sıkıntı yok ama bunları kullanmıyacaksan da bence androide geçme git sıradan bi tel al işini görür bu dediklerimi kullanıcaksan bunlara dayanıklı o kadar uzun ömürlü batarya henüz icat edilmedi :islik

bloorsht1

Üye
Wonder t3k geçerim. Eski telefonum.su anki s4 umden bile daha cok seviyorum onu bana hic sıkıntı çıkarmadi

furkann20

furkann20

Üye
orta segmentteki android telefonları tavsiye etmem, donanım ve yazılım olarak tatmin etmeyeceğini düşünüyorum. bence nokia düşün. 701 çok şık.

bloorsht1

Üye
Çokta tatmin edici arkadasim.ben wonder da gta vice City haric kassn oyun gormedim.gta vice city dede en düşük ayarlara alinca takir takir çalışıyor

-Emre

-Emre

Üye
Şuan wonderin cm9 final ile performansı çoğu kendinden üst seviye telefondan iyi. Eğer öyle olmasa özellikleri çok daha iyi olan ace 2 den 100 lira pahalı olmazdı. Wonderdan sonra çıkan cihazların fiyati hep düşüyor fakat wonder hala 700 TL. Eğer cihazı alırsanız ve sorununuz olursa buradan yardimci olacak çok kişi çıkar

- - - Eklendi - - -

Ben de o kişilerin arasındayim

dendok

dendok

Üye
samsun galaxy yeni pocket