3G Şebeke sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batu.1903

Üye
    Konu Sahibi
3G Şebeke sorunu
merhaba arkadaşlar.
benim telefonum nokia e63 hattımda vodafone. genç avantaj tarifesindeyim ve ayrıcadan net paketi tanımladım. internete girecegim zaman ayarlardan şebeke modunu çift mod yapıyordum normalde gsm de duruyordu gecen gün aynı işlemi yaptığımda 3g nin cekmediğini farkettim neyse dedim ve 2gden dolasıp cıktım sonra tekrar denedim ama olmadı umts ye alıncada aynı şey oluyor bu da canımı sıktı ama gene kullanmayız 3g olur biter dedim sonrada gsmde sorun yarattı arayanlar ulasamıyor mesajlar gelmiyor, gitmiyor ama sadece vodafone hatlarda böyle telefon biraz sacma nasıl olur böyle bişey aklım almıyor cekmedimi hiç biri cekmez ya da sadece bir vodafone hat ama bunda tüm vodafone hatlar cekmiyor anlamadım vodafone gittim yeni hat cıkartalım dediler ama tüm vf hatlarda böyle olduğu için ne yapacagım yardım edecek var mıı???

skylinegti

skylinegti

Üye
hiçbir zaman telefonu çift modda kullanmanı tavsiye etmem çünkü bağlantı her an kopma noktasındadır,diğer soruna yani 3g sorununa gelelim eğer umts 'yi seçtiğinde 3g şebekesi hiç gelmiyorsa senin oturduğun bölgede 3g yok demektir mecburen bağlantı olarak gsm'i seçmen lazım ama ondada şebeke yoksa büyük ihtimal telefonunda sorun vardır...

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Vodafone bu kadar sorunlu degildi olamaz da bence, MH ararsanız detaylı yardımcı olurlar.

batu.1903

Üye
    Konu Sahibi
yok hayır evde herkes vodafone ve hepsi 3g li telefon kendi hattımı onlara takınca problem yok ama onların hattnı benmkine takınca gene sorun var ve avea veya turkcell takınca ise telefon ttakır takır çalışıyor anlamadım mh aradım böyle anlattım öyle bşey olmaz dediler ama gercekten de öyle baska bir telefoncuya götürdüm oda denedi evet haklısınız dedi verdim ona umarım olr hala aklım almıyor

solano35

solano35

Üye
aynı sorun bendede var izmirde 3g cekerken manisada 3g çekmiyor sadece vodafonede oluyor bu sorun benimde telefonum e63

phasan

phasan

Üye
Bende hic sorun yok

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
yok hayır evde herkes vodafone ve hepsi 3g li telefon kendi hattımı onlara takınca problem yok ama onların hattnı benmkine takınca gene sorun var ve avea veya turkcell takınca ise telefon ttakır takır çalışıyor anlamadım mh aradım böyle anlattım öyle bşey olmaz dediler ama gercekten de öyle baska bir telefoncuya götürdüm oda denedi evet haklısınız dedi verdim ona umarım olr hala aklım almıyor

Vodafone sim kartlarında sorun olabiliyor yani telefonun ile uyumsuzluk şeklinde saçma sorunlar yaşanabiliyor Vodafone'da şöyle ki eskide telefonumda 32KB sim kart tel arada reset atıyordu başka hatlarımda yapmıyordu 64KB sim kart ile sorun düzelmişti. Böyle bir sorun olabilir.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
aynı sorun bendede var izmirde 3g cekerken manisada 3g çekmiyor sadece vodafonede oluyor bu sorun benimde telefonum e63

Dediğinle ne alakası var arkadaşım 2 ayrı şehir söylüyorsun bulunduğun bölgede 3G şebekesinin olup olmamasıyla alakalı seninki.

phasan

phasan

Üye

Vodafone'dan bir ilk daha: Evinizde, işyerinizde, istediğiniz yerde 3G Şebekesi var mı öğrenmek istiyorsanız bir SMS atmanız yeterli. Hem de ücretsiz!
KAPSAMA yazıp 3636'ya gönderin, bulunduğunuz yerde Vodafone 3G desteği olup olmadığını kolayca öğrenin. Üstelik 3G destekli telefonunuz ya da 3G servis aboneliğiniz olmasına gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...