3g erken kayıt aldatmacası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
usta_55

usta_55

Üye
    Konu Sahibi
3g erken kayıt aldatmacası
3G ye kayıt olmak icin 2323 ce mesaş attım benim attım özel üçretli servislere kapalıydı faturalı hat kullandıgım için kapatmıştım özel üçretli serviler haber paketi vesaire gibi bana gelen çevapta bu servisleri açmam gerekti yazıyordu bunu müşteri hizmetlerişne sordugumda aldıgım cevap tv izlemenin üçretli olacagı idi bunu altından daha neler çıkar bilmiyorum :@

• Beğen
Tepkiler: Mr-Trojan

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Benimkide kapalı ama bi sorun çıkmadı

hamza123

hamza123

Üye
Arkadaşlar bu türkcell bi sürü para yatırdı ve inanın bizlerden çıkaracak o tv ve diğer tüm hizmetler 2 katı pahalı olacak o yüzden size tavsiyem vodafonedir yada 3g ye hiç geçmemek.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Arkadaşlar bu türkcell bi sürü para yatırdı ve inanın bizlerden çıkaracak o tv ve diğer tüm hizmetler 2 katı pahalı olacak o yüzden size tavsiyem vodafonedir yada 3g ye hiç geçmemek.

iyi tamamda 3g ye geçtik diye hemen kabul etmedikya herşeyi isteyen kullanır isteyen kullanmaz

khytr89

khytr89

Üye
Reklam olmasın ama 3G de en iyi vodafone.Unutmayın tr nin yanında almanya v.b gibi ülkelerde yaşayan akrabalarınızla vodafone üzerinden 3g ile görüşebilirsiniz.Çünkü vodafone gsm-umts de dünya devi.Ama aynı şey türkcell için geçerli değil.Türkcell ile sadece tr deki ve kıbrıstaki akrabalarınızla 3g olarak görüşebilirsiniz.Çünkü ilk etapta sadece operatör içi görüşülebilecek.Belki daha sonraları mms gibi bir açılım yapar operatörler.

Ayrıca bu hizmet pahalı olursa 3g hiç bu ülkede tutulmaz gibi geliyor bana.Sebebi microsoft un msn si.sınırsız video konuşması yapıyorsun aylık tarife ücretini ödüyorsun.Ama her yerde wi-fi ağının olmaması 3g yi az da olsa çekici hale getiriyor.

arslansem

arslansem

Üye
Erken kayıt falan hikaye.Sonradan üye olunca noluyor ki?:)

Mr-Trojan

Mr-Trojan

Üye
Bedava kim kime ne veriyo sizde 3g geldi herşeyi bedava kullanıcazmı sandınız :D

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Sorun çözülmüştür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...