3D Mekanlar İsterseniz programı çalıştırıp gezin,dilerseniz ekran koruyucu yapın

Sponsorlu Bağlantılar

Tuba

Tuba

Üye
    Konu Sahibi
3D Mekanlar İsterseniz programı çalıştırıp gezin,dilerseniz ekran koruyucu yapın
3D Mekanlar görenleri hayrette bırakıyor.
Programlarla kendinizi mekânların içinde gibi hissedeceksiniz.
Fareyi bakmak istediğiniz yöne doğru kaydırmanız yeterlidir.
Varsa, farenizin scroll tekerleğini kullanarak görüntüyü yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilirsiniz. Eğer beş saniye içerisinde müdahale olmazsa, program otomatik olarak etrafı seyrettirmeğe başlar. Seyrettiğiniz mekânı ekran koruyucu yapmak isterseniz F5 tuşuna basınız. Birden fazla dosya indirdiyseniz F9 tuşuna basarak (ayni klasör içinde bulunan) mekânların bir listesini çıkarıp istediğiniz mekânı bu listeden seçebilirsiniz. Bir mekândan –görünen– diğer mekâna atlamak için farenin sol tuşuna tıklayın.
Yardım için F1 tuşuna basınız.

Mekanlara ses eklemek isterseniz dosyaların bulunduğu klasöre istediğiniz mekanın adını verdiğiniz bir (mp3-wma veya waw) dosyasını koymanız yeterli.Mesela 360_MEDINE_MescidiNebevi dosyasına Medineden Ezan sesi eklemek isterseniz Ezan ses dosyasını mekanların bulunduğu klasöre kopyalayıp Ezana ait dosyanın ismini 360_MEDINE_MescidiNebevi olarak değiştiriyorsunuz.ilgili mekan açıldığında ses dosyayısı ile beraber çalışacaktır.

Ben Mekke ve Medine mekanlarını veriyorum.Yeni eklenen mekanlarıda rar dosyasına ekledim.
Diğer mekanlara bu adresten göz atabilirsiniz .

program bilgileri: 360x180° v8.1 mekan exe/38 dosya/112MB/rar
Türkçe-İngilizce ve Arapça dil seçenekleri mevcuttur.

• Beğen
Tepkiler: tragedie, djlkr ve s@hr@

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
eline sağlık Rumman arkadaş

Paranoya

Paranoya

Üye
Allah razı olsun .

jeki01

jeki01