39 TL ye düştü!Çift hatlı,Tvli,Kameralı,Müzik ve Film Kutusu Telefon Sadece 39 lira!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wel-Kiej

Wel-Kiej

Üye
    Konu Sahibi
39 TL ye düştü!Çift hatlı,Tvli,Kameralı,Müzik ve Film Kutusu Telefon Sadece 39 lira!
Bu telefon hakkında açtığım 2. konudur bu.İlk konudaki satış fiyatı 45 tldi.Fakat bir alıcısı çıkmayınca açıkçası biraz şaşırdım.Şimdiki fiyatı 39 tldir.Telefonun imei numarası kayıtlıdır.Zaten kayıtlı olmasa 2 yıldır kapanırdı.Telefonu satış nedenim kullanmadığımdandır,6 aydır kuzu kuzu yatıyordu.Eğer telefondan memnun kalmazsanız keyfi değiştirme isteği dışında para iadesini ilk 1 hafta içinde kabul edeceğim.(Yani sadece kullanıcı hatası değilde telefonun kendi sorunu çıkarsa kabul edilecek.Zaten telefondada bir sorun olmadığı için çok önemli bir konu değil.)Telefonun özelliklerine gelirsek önceki konudaki bilgileri direk kopyalıyorum:

"Merhaba arkadaşlar.Elimde 2 yıl önce aldığım Anycool marka çin telefonu var.Artık kullanmadığım için satıyorum.Telefonun özelliklerine gelirsek ilk olarak 2 adet çok güçlü hoparlöre sahip.Hoparlörlerden gerçekten çok fazla ve temiz bir ses çıkıyor,pekte kaliteli olmayan bir vga kamerası var,yaklaşık e-250 kalitesinde fotoğraflar çekebiliyor,ekran çözünürlüğü ve büyüklüğü gerçekten iyi.Ekranı dokunmatik olmasına rağmen hassasiyeti pek iyi değil fakat kalem yardımı ile çok rahat bir şekilde kullanabilir ve mesaj yazabilirsiniz,mesaj yazarken "ekrandaki" Q klavyeyi kullanabilir veya istediğiniz harfi ekrana yazabilirsiniz.Herhangi bir harfi ekrana yazdığınız zaman telefon bunu otomatik olarak algılıyor.Çok rahat bir şekilde 3gp formatındaki filmler izleyebilirsiniz.İsterseniz arşivinizdeki filmleri ücretsiz programlar yardımıyla 3gp formatına çevirip yolda,otobüste,arabada telefonunuzu açıp seyretme keyfine her yerde varabilirsiniz.Tek batarya ile 5 saate yakın film izlemiştim.Telefonum ayrıca radyo ve TV ye sahiptir.Fakat TV izlemek için telefona özel 5-10 liraya satılan küçük bir anten gerekiyor.Ben Tv izlemekten nefret ettiğim için taktırmadım.Yinede kulaklık yardımı ile radyo dinleyebilir,sevdiğiniz radyo kanallarını kayıt edebilir bunlara istediğiniz zaman 2 tık yardımıyla ulaşabilirsiniz.Kısacası geniş multimedya özelliklerine sahip çift hatlı güzel bir telefon."

runo_84

runo_84

Üye
ulaşım nasıl olacak

Wel-Kiej

Wel-Kiej

Üye
    Konu Sahibi
Konu hakkında özel mesaj attım

ceronimo04

ceronimo04

Üye
banada mesaj atar mısın ulaşım hakkında?

runo_84

runo_84

Üye
yollayınca haber atarsın bana

RodoLfoo

RodoLfoo

Üye
anycoolların dokunmatiği pek güzel deil ama sesi süper oluyo :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt