2k ekran gerekli mi?

Sponsorlu Bağlantılar

furyzer0

furyzer0

Üye
    Konu Sahibi
2k ekran gerekli mi?
Ne dersiniz gerekli mi sizce 1k ile arasında fark hissedebiliyor musunuz şahsen ben 720p den 2 k ya geçtim keskinlik farkı çok az hissettim

R.Carlos58

R.Carlos58

Üye
720p den 1080p ye geçince bile acayip fark oluyor ama 2k gerekli değil bence 1080p yeterli..

turancen

turancen

Üye
Saçma sapan gereksizdir, 5 ve 6 inç telefonlarda 720p ve 1080p yeterde artar bile, hem telefonu kasmaz hemde çok rahat bir şekilde çalışacaktır, gel görki lanet olası federaller ( para gözlülük) bu işin önüne geçti maalesef.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çoğu Kişi Aman 2 K Ekranı Var Daha İyi Diye Gidip Alıyor Çoğu Kişinin İşini Görmez O ayrı Anca LCD ye Filan Bağlarsan Cihazi O Zaman İşe Yarar

byAndroid

byAndroid

Üye
5.7 inçe kadar 1080p kurtarır bence. Ondan sonrası 2k olabilir. Yinede gereksiz görüyorum 1080p iyidir.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ben FHD Note 3'ten QHD S7 Edge'e geçtim amoled için ben farkı hissettim her renk eskisi modele göre çok daha güzel. Ayrıca bu telefonun şarjı eskisine göre ekranı QHD olmasına rağmen daha uzun gidiyor.

man20

man20

Üye
Ben FHD Note 3'ten QHD S7 Edge'e geçtim amoled için ben farkı hissettim her renk eskisi modele göre çok daha güzel. Ayrıca bu telefonun şarjı eskisine göre ekranı QHD olmasına rağmen daha uzun gidiyor.
S7 edge bide full HD olsaydı şarjını sen düşün.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
S7 edge bide fu ll HD olsaydı şarjını sen düşün.
Ekran kalitesinde geriye gitmektense pili daha ileriye götürmelerini öneririm. Ayrıca belirtmek isterim ki HTC,LG ve SAMSUNG firmaları yeni VR cihazlarını tanıttı VR için de bildiğiniz üzre ekranın kalitesi epey önemli. 2K ve 4K filmler yaygınlaşıyor netflix çoktan 2k hizmetine başladı. VR ile film izlemek sinemayla eş değer nitelikle denemenizi öneririm.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

0MG90

0MG90

Üye
1080p forever :yuru

• Beğen
Tepkiler: djhiguramos

ArMaGeDdOn_87

Üye
bence gereksiz en fazla full hd olmalı

Luck Star

Luck Star

Üye
Kaliteyi ve performansı bir arada yapan firmadan cihazı alacaksan değer. LG 2k ekranla 3 saat ekran süresi alır Samsung 5-6 saat alır olay bu.

Fark var mı dersen var tabii ki ama 5" ekranlarda fazla anlaşılmıyor. Özellikle VR için şart.

xmustx

xmustx

Üye
Ekranı Gear vr için kullanmadığım için 1080 iyi gidiyor.Zaten yeni çipsetler işlemci ram derken ekran fazla yemiyor o sıkıntı yapmaz.Ama gel-gör ki oyun dünyası 2k ile uyumlu değil

Üst Alt