2008de Evsahibiyiz - 17 Yaş Altı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
2008de Evsahibiyiz - 17 Yaş Altı
Türkiye, UEFA'nın düzenlediği 17 Yaşaltı Avrupa Futbol Şampiyonası finallerine 2008 yılında ev sahipliği yapacak.
26 Ocak 2006 10:53
<div align="center"></div>
İsviçre&#39;nin Nyon kentinde dün düzenlenen UEFA İcra Kurulu Toplantısı&#39;nda alınan karara göre, organizasyon Türkiye&#39;ye verildi.

Futbol Federasyonu&#39;ndan yapılan açıklamada, merkezi Antalya olmak
üzere düzenlenecek şampiyonada 8 ülkenin genç milli takımları mücadele
edecek ve Türkiye bu şampiyonaya eleme oynamadan doğrudan katılacak.

Toplantıda ayrıca, 19 Yaşaltı Avrupa Şampiyonası&#39;nın ev sahipliğini 2008 yılında Çek Cumhuriyeti, 2009 yılında da Ukrayna&#39;nın yapacağı karara bağlanırken, 17 Yaşaltı Avrupa Şampiyonası&#39;nı 2009 yılında düzenleme hakkı ise Almanya&#39;ya verildi.

Öte yandan, İcra Kurulu Toplantısı&#39;ndan önce düzenlenen UEFA Başkanlar-Genel Sekreterler Toplantısı&#39;na Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy ile genel sekreter Lütfi Arıboğan da katıldı.

darkred

darkred

Üye
bu organizasyondan bence anl&#305;m&#305;z&#305;n ak&#305;yla ç&#305;kar&#305;z bizz ve in&#351;allah dereceye gideriz.buarada benim bi arkada&#351; ümit mili tak&#305;ma seçildi in&#351;allah onuda görürüz maçlarda gerçi o 17 ya&#351; alt&#305; de&#287;il ama olsun

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Aynı başarıyı bu sefer şampiyonlukla sonuçlarız inşallah kendi evimizde.

yitik savaşçı

Üye
Brezilya maçında 3-0&#39;dan 3-3 yaptılar. NTV&#39;den gece canlı izlemiştim maçı... Harikaydı... Gerçi son dakkada yenildik ama olsun...

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
inşallah kendi evimizde şampiyon oluruz

Darkmayne

Darkmayne

Üye
Herkese hayırlı olsun inşallah seyircinin de desteğiyle şampiyon oluruz.Organizasyonda da sorun yaşanmaz inşallah

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
boyle alt duzey organizasyonlar daa oncede yapildi ulkemizde
hicbirinde sorun ciktigi hatirlamiyorum

genc sampiyonalarinda milli takimimiz hep ii sonuclar aliyo ama
nedense bi turlu A millli takima yansimiyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...