20 dolar (Resim)

Konu, 'Garip ve İlginç Olaylar' kısmında wizard_pislick tarafından paylaşıldı. Okunma: 2599 | Cevaplanma: 12

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. TuRkiShCowboy, aLone ve CryDaqqeR bunu beğendi.
  2. çok ilginç elime 20 dolar gecince hemen bende yapacağım

3. :hmmm garip gerçekten elime bi 20 dolar geçsede harcasam :D

4. bıldıgım bı seydı tesekkurler

5. Konu ile ilgili bilgim vardı, hatta sitede daha önce verilmiş olabilir.: ?

6. ezbere biliyorum :ehe

7. ben de biliyordum bunu.. yine de teşekkürler.. ;)

8. gerçekten ilginç ha

9. arama yaptım ama daha önce yine ben vermişim ama o videoydu başka bulamadım benim daha önce verdiğimdwen başka

10. Ayrıca bir Amerıkan dolarının icerısınde cesıtlı Masonik simge ve içeriklerı görmenız mumkundur,mesela var olan kartal gıbı gorunen kuş resmı aslında bır anka kuşu resmıır ve o kuş masonların efsanevı kusudur,agzında tasıdıgı yaprakta 13 adettır ve 13 masonların meretebe numaralarıdır daha ayrıntılı acıklamayı masonluk ve masonlar baslıgı altında maxicep arama motorundan bulabılırsınız konu sapsın ıstemıyorum,buna yakın bır sey paylastım ben de

11. bilmiyordum, tşk.:oke:

20 dolar (Resim) konusuna benzer içerikler

1. 20 Doların Gizemi

Buyurun arkadaşlar bir forumda ekleyeceğimi belirtmiştim arattım ama forumlarda bulamadım Yorumlarınıza açıktır ;;)
  2. Nobre'ye 20 bin dolar ceza

Nobre'ye 20 bin dolar ceza Beşiktaş yönetimi, Mert Nobre'ye 20 bin Dolar ceza verdi. Brezilyalı oyuncunun kadro dışı kalıp kalmayacağına teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve teknik heyet karar verecek....
  3. Dolar yüzde 20 düşebilir

Pimco’nun üst düzey yöneticisi Bill Gross, Fed’in niceliksel gevşeme politikasının sürmesi durumunda dolarda yüzde 20’lik düşüş yaşanabileceğini belirtti. Dolar, gelecek birkaç yılda değerinin yüzde 20’sini...
  4. Karakolda 20 bin dolar kayboldu

Taksim Gümüşsuyu'nda bir şirkette çalışan Ufuk Eğriboyun 8 Mayıs 2009'da işten çıktıktan sonra Miralay Şefik Bey Caddesi Trafik Vakfı Otoparkı çıkışında yerde açık halde para buldu. Eğriboyun, iki deste halinde 20 bin doları karakol amirine...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
06 Temmuz 2015 Pazartesi - 21:09:48