2. el HTC desire HD izmit te nerden bulabilirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasinzz

Üye
    Konu Sahibi
2. el HTC desire HD izmit te nerden bulabilirim ?
arkadaşlar ben 2. el HTC desire HD almak istiyorum sanırım 2. el fiyatları 700 civarında oluyor bu telefonun ama karamürselde yaşıyorum gidebileceğim tek yer izmit var izmitte real olsun dolphin olsun içlerindeki vodafone bayileri mağzalar olsun vatancomputer falan nerden bulabilirim lütfen yardım teşekkürler.BİRDE HTC DESİRE HD Mİ ? YOKSA HTC DESİRE S Mİ OYUN İÇİN DAHA UYGUN ? iki telefonuda izmitte nerden bulabilirim (2. el olarak)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
söylediğin yerlerde 2. el bulamazsın. Internetteki ilanlara bak ya da güvenilir telefoncuları dolaş. Gerekirse Sakarya'ya git bak :)

-efşan

-efşan

Üye

:D İnternet bak.

yasinzz

Üye
    Konu Sahibi
kardeşler internet ten satın almam ha sadece bak diyorsan baktım nasıl arayayım google de :D sordum buraya işte sizde bildiğinz varsa cevaplayin lütfen fetiye caddesinde varmıs sanırım bide HTC desire HD üretimi durmuş :(:(

femtv

Üye
hd al bence

hotlock

hotlock

Üye
kardeşler internet ten satın almam ha sadece bak diyorsan baktım nasıl arayayım google de :D sordum buraya işte sizde bildiğinz varsa cevaplayin lütfen fetiye caddesinde varmıs sanırım bide HTC desire HD üretimi durmuş :(:(

sana pm. attım oku istersen. derincedeysen orda biraz zor bulursun 2. eli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt