12731 v 3333 Türksatın yeni şebeke arama frekansı olmuştur,tüm kanalları bulmaktadır!

Konu, 'Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın' kısmında karides tarafından paylaşıldı. Okunma: 89161 | Cevaplanma: 15

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. 12731 v 3333 Türksatın yeni şebeke arama frekansı olmuştur,tüm kanalları bulmaktadır!

Frekans değerlerini bir kez girmeniz yetiyor arkadaşlar. şebeke (NETWORK) mutlaka açık olacak.

Bazı arkadaşlarda sinyal seviyesi düşük olabilir. Yine de tarama yapın, çıkıyor. 192 kanal bulunması lazım (01.04.2007 itibariyle).

Ayrıca bu frekansta yayınyapan EAS PROMO kanalına teletex konulmuş. Bu da uydudaki değişiklikleri teletex ile takip edebileceğimiz anlamına geliyor.

İyi seyirler.

2. Teşekkürler Arkadaşim

3. Güzel Bilgi...
  4. saolasın işime yaradı valla
  5. Sağolasın Hemen Kanal Girişini Yapıyorum...
  6. eline saglık :D
  7. sagolun güzel sistem gerçekten otomatik arasın oh
  8. Saol Arkadaş Emeklerin Icin
  9. kardeş yeni diye yazmışsın bu neredeyse 4-5 senedir var yaw ama yinede emeğine sağlık
  10. peki tamam da benim tv kartım pegasus fakat bu frekansları giriyorum ve tarama ya basıyorum sinyal kilitli değil diyor. Bu kilitleme hakkın da ve taratma hakkın da saha detaylı bilgiye ihtiyacım var. hotbird de ise arama yarın da program hata veriyor kapanıyor. şimdi den teşekkürler...
  11. bende bişey çıkmadı ya
  12. FREKANS DEĞERLERİ DEĞİŞMİŞTİR.
    YAKINDA YENİ FREKANS DEĞERLERİ VERİLECEKTİR
  13. dört gözle bekliyorum
    çünkü recever taramasında kanalların hepsi çıkmıyor
  14. bendedende size sağollun
  15. mrb arkadşım ben D-smart'ı kullanıyorum bu werdiğin 12731 v 3333 yazıorum olmuyor.
    ayrıca gs tv'nin frekansı kaç yha bulamıyorum kolay gelsn teşekkürler
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. turksat ortak frekans

,
  2. sinyal durumu kilitli ne demek

,
  3. tüm kanalların ortak frekansı

,
  4. yeni turksatin frekanslari gosder,