Satılık 1 Adet Pasaport Kayıt Hakkı (e-devlet'ten Anında Kayıt)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the wade

Üye
    Konu Sahibi
1 Adet Pasaport Kayıt Hakkı (e-devlet'ten Anında Kayıt)
15 şubatta ülkeye giriş yaptım, kendi pasaport hakkımı satmaktayım.

Kayıt hakkı 150 TL'dir, isterseniz vergiyi kendiniz de yatırabilirsiniz, ya da 150 TL + Vergi Ücreti karşılığında tüm işlemler 5 dakikada e-devlet aracılığı yapılacaktır.

Karşılıklı güvenin oluşması için %7 komisyonla sahibinden.com ilanı da açabilirim GET ile, talep olursa.

iletişim için; [email protected]'a mail atabilirsiniz.

Saygılarımla.kayıt süresinin son günü olduğu için 100 TL'ye düşürdüm fiyatı.

tdd46

tdd46

Üye
Adam dışardan telefon getirecekde 150 tl pasaport için verecek bi de vergi ödeyecek ooo kvk garantiden daha pahalıya gelir ansürd bi ilan olmuş

frngyhn

frngyhn

Üye
Adam dışardan telefon getirecekde 150 tl pasaport için verecek bi de vergi ödeyecek ooo kvk garantiden daha pahalıya gelir ansürd bi ilan olmuş
yav he he .
kardeşim akıl var mantık var örnek vericem 5s dubaide 1450 tl + 270 tl kayıt masrafı =1720 tl söylermisin bana bu fiyattan daha ucuz kvk garantili varmı ????? ayrıca 1 yılda apple garantili olucak .

ayrıca konuyu açan kardeşim bu tarz arkadaşları takma ben 150 tl den 5 tane pasaport sattım bunlar anca konuşur bu kadar..

tdd46

tdd46

Üye
Aynen
yav he he .
kardeşim akıl var mantık var örnek vericem 5s dubaide 1450 tl + 270 tl kayıt masrafı =1720 tl söylermisin bana bu fiyattan daha ucuz kvk garantili varmı ????? ayrıca 1 yılda apple garantili olucak .

ayrıca konuyu açan kardeşim bu tarz arkadaşları takma ben 150 tl den 5 tane pasaport sattım bunlar anca konuşur bu kadar..
Aynen he he akıl mantık var demi 100 tl için dışardan getirecez o aklı kuşa taksak ters uçar teknoloji marketlerindeki kampanyalarda 1800 kadar düşüyor zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...