0--*3 yes açma tusu

Konu, 'Symbian Destek' kısmında yuXeXescaner tarafından paylaşıldı. Okunma: 2239 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 0--*3 yes açma tusu

* 3 yes açma tuşuna basılı tuttum galiba hard formattı oo yaptıgım
    garantiden çıktımı acaba yaw ??
    bilen varsa
    bide teli usb ile bağladım pc ye nokia pc yi actIm yeni yazılım bulundu fln dedı ben de download edıp yukledı acaba garantiden çıktımı yaw
    :S:S
    bilen varsa :deal:

Yazan: yuXeXescaner
  2. Telefona format işlemi garantiyi etkilememektedir.
    Aynı sekilde pc de telefonu tanıması da ..

3. Negative doğru cevaplamış yaw...:ehe:ehe:ehe

4. bu cevabı yıllar sonra vermekten utanç duyuyorum geçmişe bakıncada niye böyle bir konu açtım diye de kendime sormadan duramıyorum anladımki ilk telefonu elime alma heyacanı şimdi ise 5800 almak için çabalıyorum inş. alacağım 3. parti almak istiyorum bakalım...

0--*3 yes açma tusu konusuna benzer içerikler

1. Samsung i5510 da 0.facebook.com Açma? ( 26 Haziran 2011 | Android Genel )

Samsung i5510um var android işletim sistemli. fakat 0.facebook.com açamıyorum yardımcı olur musunuz?
  2. Samsung i5510(android) da 0.facebook.com Açma? ( 26 Haziran 2011 | Samsung )

Samsung i5510um var android işletim sistemli. fakat 0.facebook.com açamıyorum yardımcı olur musunuz?
  3. No red close v1.2.0 s60v2 kirmizi tus açma ve kapama programi!! ( 5 Haziran 2012 | S60 Sistem Araçları )

No_red_closev1.2.0 s60v2 kirmizi tusu açma ve kapama programi!! Bu programla kirmizi tusa tek dokunusla açik uygulamalari kapatibilirsiniz!! Ve tam tersi kirmizi tusu devre disi(deaktiv) birakar!!! N70 de denenmistir!! Ön izleme [IMG]
  4. yes orayd ( 29 Ağustos 2012 | Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları )

:oley:smdance::halay1::halay2::halay3::dansöz::yuru:box:sos
  5. lg p970 cyanogen 10.1 nasıl kaldırırım yardım lüften power ses açma tusu rom yükleme gelmiyor ( 10 Eylül 2013 | LG Android Yazılım )

yardım lüften power ses açma tusu rom yükleme gelmiyor usb hata ayıklma modu yok
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 2:02:38