SAMSUNG GALAXY NOTE 4 KULLANICI KULÜBÜ

Sponsorlu Bağlantılar

csbaz

csbaz

Üye
Bugün Avcılar samsung servisine gittim. Bataryam yüzde 30 dan direk sıdıra iniyor ve çok çabuk bitiyor diye. Bırakmam gerektiğini ve 3-7 gün süreceğini söylediler. Bende Denizli de ikamet ettiğim için alamam diye bırakmadım. Bu kadar uzun sürer mi. Ayrrıca kullanmam için telefon vermeleri gerekmez mi ben 7 gün telefonsuz ne yaparım.
Batarya sorunları için yeni telefon vermezler,sıradan dolayı maalesef daha da uzun sürer.

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_ardaa

_ardaa

Üye
Yeni güncelleme mi var arkadaşlar, tel üzerinden güncelleme gözükmüyor ama kies'e bağlayınca aşağıda ki görünüyor.
Tel çok dolu yedekleme yapamam diye denemedim.

metyuu

metyuu

Üye
evet geldi ben dün yaptım

• Beğen
Tepkiler: _ardaa
_ardaa

_ardaa

Üye
2gb ne var acaba, batarya iyi gidiyor günceleyip sıkıntı yaşamayız umarım.

csbaz

csbaz

Üye
2gb ne var acaba, batarya iyi gidiyor günceleyip sıkıntı yaşamayız umarım.
Android 6.0.1 MM sürümünden dolayı bu kadar büyük,bataryada düşüş yaşayacaksınız.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

metyuu

metyuu

Üye
güvenlik yaması güncellemesi olarak geldi pilde bir sıkıntı yok şu an. ama sanki telefon daha akıcı gibi belki piskolojiktir :)

_ardaa

_ardaa

Üye
Batarya sorunu yapacaksa gerek yok güvenlik güncellemesine, batarya uzun gitsin ben koruma tutarım telefona :sopa:

okanki

okanki

Üye
Geçen salı sarjı yüzde30 dan sfıra düşüyo ve şebeke az çekiyo diye garantiye yolladım. Hala gelmedi. Bugün servisi aradım batarya değişmiş ana kart da değişecekmiş parça bekleniyormuş. İlk sürümlerinde hep bu hata var dedi servis için telefonu teslim alan

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
Note4 için Rom paylaşım ve bilgilendirme sistemi telegram grubumuz

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_ardaa

_ardaa

Üye
Geçen salı sarjı yüzde30 dan sfıra düşüyo ve şebeke az çekiyo diye garantiye yolladım. Hala gelmedi. Bugün servisi aradım batarya değişmiş ana kart da değişecekmiş parça bekleniyormuş. İlk sürümlerinde hep bu hata var dedi servis için telefonu teslim alan

modeli 910c mi 910h mi senin telin.

_ardaa

_ardaa

Üye
Yeni güncellemeden sonra mı oldu anlamadm ama, şarj olurken %86ya kadar yarım saatte falan geliyor ama 86'da 87'ye 20dk da geliyor, clean master yükledim şarj ederken şarj yardımcısı çıkıyor orada şarj %86 olduğu an ekrana yazı geldi "anormal pil durumu" diye, bir de şarj %15 olduğu zaman bazen kronometre gibi geri sayıyor sanki 1dk içinde %1e düşüyor şarj.

Böyle bir durum yaşayan var mı batarya mı gitmiş acaba, 3 tane oyunum var ezpz rpg, defenders 2 ve loa fire riders.

habib_723

habib_723

Üye
Konu yeri değil de note 5 kullanıcı kulüp var mı bu yerde acaba göremedim

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

csbaz

csbaz

Üye
Yeni güncellemeden sonra mı oldu anlamadm ama, şarj olurken %86ya kadar yarım saatte falan geliyor ama 86'da 87'ye 20dk da geliyor, clean master yükledim şarj ederken şarj yardımcısı çıkıyor orada şarj %86 olduğu an ekrana yazı geldi "anormal pil durumu" diye, bir de şarj %15 olduğu zaman bazen kronometre gibi geri sayıyor sanki 1dk içinde %1e düşüyor şarj.

Böyle bir durum yaşayan var mı batarya mı gitmiş acaba, 3 tane oyunum var ezpz rpg, defenders 2 ve loa fire riders.
Bataryanız ne kadarlık ?

_ardaa

_ardaa

Üye
Battery Doctor ile baktım 3220mAh gözüküyor, telin orjinal bataryası.

_ardaa

_ardaa

Üye
1 sene oldu sanırım, bir de dün fark ettim şarj %15'e inince şarj cihazını taksam bile dolmuyor %1'e kadar inmeye devam ediyor hızlıca.

Üst Alt