Duyuru Yepyeni Değişen Rütbe Sistemi (Edge/3G/4G/5G Seviyeleri)

Sponsorlu Bağlantılar

CsWqIve34

Üye
Çok hojdır

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Banlı üye rütbesi hoşuma gitti :ehe

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve 0MG90
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bu açıklamayı değişiklik zamanında yapmalısınız . Bakıyorum bakıyorum mal gibi hiçbir şeye benzetemiyordum . Çok saçma geliyordu bana .

• Beğen
Tepkiler: Bülent872
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Nerede yazıyor tam olarak? Öyle bir durum göremedim şu an. Konu başında yer alan bilgilere göre rütbeler görünüyor olmalı.
Yani rütbelerdeki şu nokta(çekim kuvveti) muhabbeti olmamış demek istiyorum yoksa rütbeler güzel

• Beğen
Tepkiler: phasan
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Bana biraz karışık geldi. 20.000 mesaj yazan ile 4.000 mesaj yazandada 5G yazıyor tamam çekim kalitesi muhabbeti var ama oldukça karmaşık bence daha farklı bir şey yapılabilirdi. @Ozan @Anıl

Yani rütbelerdeki şu nokta(çekim kuvveti) muhabbeti olmamış demek istiyorum yoksa rütbeler güzel
4000 Mesajda gösterilecek rütbe ile 20.000 mesajda gösterilecek rütbeler, bu konunun ilk mesajında belli durumda. Afaki konuşmayarak aynı olmadığı görmeniz lazım önce inceleyerek. Tabiki aynı değil. Bir kere renk ve rütbe farkı bile var noktalardan ziyade.

Onun dışında 20 tane şebeke iletişim türü olmadığı için ve bizim de 20 seviyemiz olduğu için bu şekilde bir çeşitlendirmeden başka birşey gelmedi aklıma. Sonuçta tek çeşit, çekim gücü olabilir. Diğer alternatif de 4-5 üye seviyesi olacak tüm ara seviyeleri kaldıracaktık. Yani 1000 mesaja gelince 3G rütbesi alıp, 10.000 Mesaja kadar 4G yi bekleyecektiniz ki o da üyeler arası farklar açısından çok cazip değil.

Çok memnun kalan taraf olmasaydı açıkcası komple yapıyı değiştirebilirdik ancak her yenilikte olduğu gibi sadece ufak bir kısım tarafından garipsenme ve beğenilmeme mevcut ve bu normal. Sonuç; alışacağız :)

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen, DeV/AsA ve OnurYurdakul
cihanata_1

cihanata_1

Üye
4000 Mesajda gösterilecek rütbe ile 20.000 mesajda gösterilecek rütbeler, bu konunun ilk mesajında belli durumda. Afaki konuşmayarak aynı olmadığı görmeniz lazım önce inceleyerek. Tabiki aynı değil. Bir kere renk ve rütbe farkı bile var noktalardan ziyade.

Onun dışında 20 tane şebeke iletişim türü olmadığı için ve bizim de 20 seviyemiz olduğu için bu şekilde bir çeşitlendirmeden başka birşey gelmedi aklıma. Sonuçta tek çeşit, çekim gücü olabilir. Diğer alternatif de 4-5 üye seviyesi olacak tüm ara seviyeleri kaldıracaktık. Yani 1000 mesaja gelince 3G rütbesi alıp, 10.000 Mesaja kadar 4G yi bekleyecektiniz ki o da üyeler arası farklar açısından çok cazip değil.

Çok memnun kalan taraf olmasaydı açıkcası komple yapıyı değiştirebilirdik ancak her yenilikte olduğu gibi sadece ufak bir kısım tarafından garipsenme ve beğenilmeme mevcut ve bu normal. Sonuç; alışacağız :)
Opera Mini teması olmamasının dışında her şey güzel cihazı düşük seviyede olanlara Opera Mini aratmayacak bir form uygulaması yok ve formun tapatalk tabanlı uygulamasıda beğenip beğenmemeyi geçtim 4.0 altı cihazlarla uyumsuz:)

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Uygulamalarla ilgili düzenlemeler yapacağız bunu uygulama konusunda belirttim, bu konu rütbelerle alakalı tartışma konusu. Opera Mini ve Gece görünümü üzerinde de düşüncelerdeyim oluru varsa birşeyler yapacağız elbet :)

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1 ve phasan
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye

sanırım öyle olacak :)

Kayahan14

Kayahan14

Üye
beğendim eski rütbeler değişmiş sonunda :ehe

• Beğen
Tepkiler: Ozan
selim oğuz

selim oğuz

Üye
Ellerinize sağlık. Gayet mantıklı ve düzenli olmuş. :tşk:

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Gayet güzel bir çalışma olmuş gerçekten ellerinize sağlık :tebessüm:

• Beğen
SHS

SHS

Üye
Emeği geçenlere teşekkürler :maxicep:

• Beğen
Peocawe

Peocawe

Üye
Tertemiz 7. yılıma doğru gidiyorum. Mesaj sayım az ama zamanında yüzlerce kişinin teşekkürünü aldığımı bilmek yetiyor. :) Maxicep ile büyüdük. :)

• Beğen
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Bu açıklamayı değişiklik zamanında yapmalısınız . Bakıyorum bakıyorum mal gibi hiçbir şeye benzetemiyordum . Çok saçma geliyordu bana .
Yeni temaya geçtikten 6 saat sonra duyurduk geç olan buysa anca toparlayabilmiştik sitedeki işleyiş daha önemliydi :)

biltek

biltek

Üye
2 G , 3.5 G ve 4.5 G yokmu :)

süperdodocuk

Üye
GAYET İYİ

cihanata_1

cihanata_1

Üye
2 G , 3.5 G ve 4.5 G yokmu :)
2G EDGE (yeni üye) olarak var, ara seviyeler çekim gücüyle belirtilmiş belli bir seviyeden sonra 2.5,3.5,4.5,5.5g olarak belirtilebilir aslında bunlar:) @Ozan

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
2,5G, 3.5G, 4.5G gibi mobil iletişim standardı olmadığı için dahil etmedik.

xx11xx11

xx11xx11

Üye
Hâlâ 3310 kullanan abiler amcalar gibiyim teknoloni geliştiği halde 4.5 g oldu hala edge kullanıyorlar :) benimde 8 yıllık uyeligin olmasina ragmen hala 3310 ile takılır gibiyim :)

Üst Alt