masaüstünden birşey silerken çok bekliyor ???

Sponsorlu Bağlantılar

Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi
masaüstünden birşey silerken çok bekliyor ???
arkadaşlar masaüstünden bişey silmeye kalkıyorum sanki 2 gb lık dosya siliyom ölee bekliyo ama her zaman değil bazen hemen siliyo bazen çok bekliyo sizce sıkıntı nedir?
windows 7 de olmuyor 8.1 e geçince olmaya başladı

Son düzenleme:

kralberk13

kralberk13

Üye
8.1 özelliklrine baktınmı destekliyomuydu

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Format At Düzelir Sistemsel Sorun Olabilir Yada Virüs

kralberk13

kralberk13

Üye
win 7 candır kardeşim :)

kralberk13

kralberk13

Üye
ben 8.1 kullandım 10 kullandım wim 7 can

cihanata_1

cihanata_1

Üye
bilgisayarın performansı ile ilgili bir şeydir Format atarsan rahatlar Windows 10a geçmeni öneririm:oke:

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
serdar_gs

serdar_gs

Üye
Hard disk okuma yazma hızı ile bağlantılı birazda win 7 de olmuyor demişsin bilgisayar özelliklerini bilmiyoruz kaç bit kullanıyorsun bilmiyoruz.

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
win 7 ultimate 32 Bit mi 64 Bit mi önerirsinz. Pc özelliği 1gb nvidia geforce 310m ekran kartı 3gb ram intel i5 450m işlemci 320 gb hdd bayağı ağır kasıyo felan

kralberk13

kralberk13

Üye
32 bit
formatla 32 bit kur destekliyosa

tfirat05

Üye
bunun ilacı format arkadasım

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Windows 10 a geç emin ol 8.1 den güzel 7 den hızlı
4 gb den daha az bi RAM'a sahip olduğunuz için
Fark etmez ama sistemin genel performansı için
32 bit daha uygun

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
her harikarda driverları güzel kurulmuş bi w10 diğer iki sistemden de kat kat üstündür. bu yüzden güncellemeni yap w10 a geç key yedeğini al. ardından w10 temiz iso kurulumunu yap tertemiz w10 deneyimi yaşa...

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
32 Bit kullanıyorum ama bayağı ağırlaştı oyunlarda kasıyor en düşük grafiklerde bile ara ara kasma yapıyor

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
32 Bit kullanıyorum ama bayağı ağırlaştı oyunlarda kasıyor en düşük grafiklerde bile ara ara kasma yapıyor
genellikle virüs kaynaklı oluyor o ağırlaşmalar. denetim masasındaki program ekle kaldır bölümündeki programların resmini bi atarsanız bu konuda daha iyi yardımcı olabilirim.

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
şu an mobilden yazıyorum

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
Eyvallah Sağol eğer kaldırılması gereken pro adları varsa onları kaldıraYm

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
Eyvallah Sağol eğer kaldırılması gereken pro adları varsa onları kaldıraYm
işte sendekilerin ne olduğunu bilmediğim için buna cevap veremiyorum. ekran görüntüsü sonrası bakalım...

cihanata_1

cihanata_1

Üye
her harikarda driverları güzel kurulmuş bi w10 diğer iki sistemden de kat kat üstündür. bu yüzden güncellemeni yap w10 a geç key yedeğini al. ardından w10 temiz iso kurulumunu yap tertemiz w10 deneyimi yaşa...
temiz kurulum yapınca keyi zaten vericek sonraki kurulimlardada key girmeye kerek kalmıyor sistem kendisi makinayı tanıyor:)