Haber iOS 9, bugün Apple tarafından iPhone ve iPad modelleri için yayınlanacak

Sponsorlu Bağlantılar

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye

0MG90

0MG90

Üye
Ben 1 saat önce telefondan yükleme yaptım 20 dakika içinde indi kurdum, şimdi daha iyi olmuştur. Emojiler gelmemiş yeni, orta parmak gelseydi keşke :D
Assistive Touch'a bakar mısın? Önceden basınca seçenekler çıkıyordu şimdi sadece ana ekrana dön olarak ayarlayabiliyormuşuz.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Assistive Touch'a bakar mısın? Önceden basınca seçenekler çıkıyordu şimdi sadece ana ekrana dön olarak ayarlayabiliyormuşuz.

Artık Özelliştirilebiliyor Assistive Touch...

foreverthe

foreverthe

Üye
Assistive Touch aynı hocam. Özelleştirme filan da gelmiş

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Yok ya kasmaz 64bit çip var :D yükleyeceksen iTunes ile yükle daha hızlı iner
zaten itunes ile sıfırlayıp yükliycem ben :D betalar kasıyordu takılma yapıyodu da ondan bi düşündürdü :hmmm

foreverthe

foreverthe

Üye
Wi-Fi ben de iOS 8 sürümlerinde biraz geç bağlanıyordu şimdi öyle bir sorun kalmamış :oke:
zaten itunes ile sıfırlayıp yükliycem ben :D betalar kasıyordu takılma yapıyodu da ondan bi düşündürdü :hmmm
En iyisi öyle hocam ben yükledim ama sonradan temiz kurulum yapıcam :D

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Ne Güzel 70 Dakika Diyordu Bir Ara... Çay İçeyim Diyene İnternet Bağlantısı Kesilmiş. Şimdi 100 Saatlere Bile Çıktı =)

0MG90

0MG90

Üye
Bende 9.1 falan çıkınca dfu ile atarım kendine gelir
Zaten iPad2'nin son güncellemesi :(

sLeepLe

sLeepLe

Üye
itunes hata verdi iptal etti güncellemeyi internetten ipsw dosyasını buldm 40 dk indiriyor indirip öyle mi yapsam :hmmm

0MG90

0MG90

Üye
24 dakika kaldı diyor

iOS7'yi hatırlattı bana 6 saat beklemiştim OTA ile