Windows 10 KULLANICILAR KULÜBÜ [SORU(N)LAR-ÇÖZÜMLERİ]

Sponsorlu Bağlantılar

WINDOWS 10'A HER AÇIDAN BAKILDIĞINDA HANGİ PUANI VERİRSİNİZ? (5 çok iyi, 1 çok kötü)

• Kullanılan toplam oy
    139

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
o değil simgeler bile mobil ile aynı adamlar birleştircez dedilerde bu kadarını beklemiyodum :D

mabdussamed

mabdussamed

Üye
win7 iken pc canavardı w10 ile kaplumbağa oldu.bir gün bile çekemem bu eziyeti :) kurtarma bölümünden şuan 7e tekrar dönüş yapıyorum,oyunda da aşırı kasmalar ve fps düşüşü yaşadım , w7 ye nazaran 10 un üzerinde en az 5-6 ay daha çalışılması gerekirdi.bence çok acele ettiler.umarım bi vista faciası daha yaşanmaz

csbaz

csbaz

Üye
win7 iken pc canavardı w10 ile kaplumbağa oldu.bir gün bile çekemem bu eziyeti :) kurtarma bölümünden şuan 7e tekrar dönüş yapıyorum,oyunda da aşırı kasmalar ve fps düşüşü yaşadım , w7 ye nazaran 10 un üzerinde en az 5-6 ay daha çalışılması gerekirdi.bence çok acele ettiler.umarım bi vista faciası daha yaşanmaz
Win 7 2010 proffessional [emoji106] [emoji41]

csbaz

csbaz

Üye

CsWqIve34

Üye
ben indirdim ama kurmadim bekliyom win 8 de hele bi uygulama driver destegi gelsin

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Arkadaşlar bende deneme sürümü yüklü.
kurulum yaptırdığım zaman "Bir şey oldu" şeklinde bir yazı çıkıyor..
Normal Update yeri zaten hiç görmüyor..
Sizde de buna benzer sorun oldu mu?

CsWqIve34

Üye
Arkadaşlar bende deneme sürümü yüklü.
kurulum yaptırdığım zaman "Bir şey oldu" şeklinde bir yazı çıkıyor..
Normal Update yeri zaten hiç görmüyor..
Sizde de buna benzer sorun oldu mu?
windows 10 deneme surumumu yuklu ??

reflex

reflex

Üye
Windows10 yavaş diyen arkadaşlar formatla mı yükledi yoksa update ile mi? Bende gerçekten hızlı sizde neden yavaş acaba.:hmmm

Karavelaa

Üye
Windows10 yavaş diyen arkadaşlar formatla mı yükledi yoksa update ile mi? Bende gerçekten hızlı sizde neden yavaş acaba.:hmmm
Ben formatla yükledim ve gayet hızlı.
Sıfırlayıp deneseydin ya büyük ihtimal driver eksikliğide olmuş olabilir.

Gallahad

Gallahad

Üye
Update gelecek ama sağaltta sürekli yazı olacak. Sürekli windowsu satın alın diye uyarı verecek

ben dün gece güncelledim hiç öyle satın alma falan çıkmadı direk etkinleştirildi biryerde win10 pro etkinleştirildi yazdığı görmüştümde şimdi
bulamadım bu arada benim windows 8.1 de çakmaydı bu orijinal oldu :)

Karavelaa

Üye
Beyler update yapanların Build sürümü ne yazarsalar sevenirim.

Üst Alt