Öneri Whatsapp arama özelliğini açıyoruz

Sponsorlu Bağlantılar

afer459

afer459

Üye
Ben son sürüm olmayanlarin çoğunu aktifleştirdim

zydis

Üye
arkadaşlar merhaba.benimki de 2.12.5,özelliği aktif etmek için biri beni de arayabilir mi rica etsem:)

avast

avast

Üye
İosada ekleniyormı

emreli01

emreli01

Üye
Arkadaşlar benim anlamadigim aktif etmek nedir ya bu nasil bi özelliktir veriliyorsa herkese aynı anda verilmesi gerekmiyor mu ne bu birinin aramasi ile aktif olan özellik mi olur bunun mantığı nedir sinir edici birşey arama özelliği olan kişilerde nasil o özellik aktif olmuşta bizimkiler bi başkasının araması ile aktif oluyor ????

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar benim anlamadigim aktif etmek nedir ya bu nasil bi özelliktir veriliyorsa herkese aynı anda verilmesi gerekmiyor mu ne bu birinin aramasi ile aktif olan özellik mi olur bunun mantığı nedir sinir edici birşey arama özelliği olan kişilerde nasil o özellik aktif olmuşta bizimkiler bi başkasının araması ile aktif oluyor ????
Kardeşim davetiye sistemi ile açılıyor şimdilik. İlerideki sürümlerde tamamen aktif bir şekilde olacak fakat şimdilik deneme amaçlı yapılıyor ve davetiye sistemi ile kullanılıyor

• Beğen
Tepkiler: mrsivri ve emreli01
mrsivri

mrsivri

Üye
Arkadaslar abiler ben nasıl açacam şimdi bu özelliği yardım ederseniz sevinirim :)

Kayahan14

Kayahan14

Üye
evet arkadaşlar oldu bendede @
@@DiAbLo@@ kardeşimiz sağolsun :D isteyene bende yardım edebilirim

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
T3KKRAL

T3KKRAL

Üye
Biri banada yardımcı olabilir mi aktif etme konusunda

rplyman

Üye
Benim whatsapp versiyonu 2.12.5
Aktifleştirme konusunda Yardımcı olabilirmisiniz. Teşekkürler

Son düzenleme:
lazye

lazye

Üye
aktifleştirme konusunda bende yardımcı olabilirim
yalnız sadece andoidde açık bu özellik wp veya ios kullanıcıları şimdilik yararlanamıyor diye biliyorum...

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
aktifleştirme konusunda bende yardımcı olabilirim
yalnız sadece andoidde açık bu özellik wp veya ios kullanıcıları şimdilik yararlanamıyor diye biliyorum...
zaten konu da android bölümünde kardeşim

• Beğen
Tepkiler: lazye

Üst Alt