Telefon Tavsiyesi Alayımmı iPhone6 yı

Sponsorlu Bağlantılar

trayegeyn

trayegeyn

Üye
    Konu Sahibi
Alayımmı iPhone6 yı
Artık alcam telefonu canıma tak etti iphone 6 alcam ama içimden bir ses 5s e bak diyor. Benim içim önemli olan uzun süren telefon performansı kasmasın şöyle bi 3 yıl götürsün yani sonuçta 1 yıl taksitle dünya para vercez

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
5s üç değil en az beş yıl daha götürebilir, tabi karar senin

alical33

alical33

Üye
almışken 6 al daha yeni işlemci ekran vs

0MG90

0MG90

Üye
Al gitsin 6'yı

denisjr

denisjr

Üye
5s var bende fazlasıyla yetiyor ;)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Al iphone candır

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris
3onur5

3onur5

Üye
tabikide 5s iphone 6 ipod touch 5. nesile çok benziyo ipodumu yere düşürdüm bi cok kez arka kasasında göçükler oluyo o yüzden 5 serisi derim ben hem görsellik hemde sağlamlık açısından

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris
rodinatr

rodinatr

Üye
Ufak seviyorsan 5s ama büyük olsun diyorsan 6 Dahada büyüğünü istersen 6+ :D

NEXUS

NEXUS

Üye
Ufak istiyorsan iPhone 5s al ancak büyük istiyorsan iPhone 6 plus :)

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
6 64 GB şu an çok ideal duruyor. 5s'te güçlü bir model ama ekranı küçük. Ekranı yeter bana diyorsan 5s'te olabilir.

denisjr

denisjr

Üye
Haberlerde duydum ne kadar doğru bilmiyorum ama 6+ ince olduğu için birisinin cebinde kırılmış. Cebinizde taşımayın diyorlar. Çok esnekmiş birde. Ne kadar doğru bilinmez tabi. Hiç inceleme fırsatım olmadı. İnceleyen arkadaşlar varsa yorumlarını duymak isterim.

hospiti

hospiti

Üye
al gitsin 6 yı

TheDarkStar7

TheDarkStar7

Üye
Haberlerde duydum ne kadar doğru bilmiyorum ama 6+ ince olduğu için birisinin cebinde kırılmış. Cebinizde taşımayın diyorlar. Çok esnekmiş birde. Ne kadar doğru bilinmez tabi. Hiç inceleme fırsatım olmadı. İnceleyen arkadaşlar varsa yorumlarını duymak isterim.
Senin bahsettiğin bükülmesi bu kadar konu mesaj ve caps ustune haberinin olmaması ilginc

sLeepLe

sLeepLe

Üye
5s seni dediğin güre kadar hatta daha fazla götürebilir :) 6 da yeni işlemci falan var ama tasarımı benim hoşuma gitmediğii için ben 5s aldım eğer sende 5s tasarımını seviyosan 5s almanı tavsiye ederim pişman etmez seni :)

furkankaya559758

Üye
Ben olsam 6 almadım. Bence adam akıllı son iphone 5S. 6 ve 6+'yı beğenmedim.

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Bence alınır. Ekran hoşuma gitti.Bence alınır. Ekran hoşuma gitti.

trayegeyn

trayegeyn

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaşlar yorumlar için çok teşekkürler. gittim almaya vatan computer'e bana kredi çıkmadı odeabankla anlaşmalılarmış. media markt te 220 lira ek koydu sormadım bile vatan 90 lira koydu. teknosaya gelmemiş. bimeksede gelmemiş zaten oda odeabankla anlaşmalı.

Son düzenleme:
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
acele etme, 2. Partiden alırsın bir tane iPhone kar kaçmıyor

Sucrofe

Sucrofe

Üye
6 değil de 6 Plus iyi olurdu.

Üst Alt