FIFA 15 Ultimate Team v1.1.0

Sponsorlu Bağlantılar

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
Tamam anladm sagol

vega1977

vega1977

Üye
Oyun açılmadı bende market en indirdim bunun markettekinden farki nedir

m.can_10

m.can_10

Üye
rica ederim... paylaşmak güzeldir :)
oyunu google playden mi indirdin yaş sorusu sorması lazım yoksa aynı hatayı surekli alırsın yapman gereken normal çalısan bir cihazı olandan android/data/com.ea.game.fifa15_row var onu cihazına kopyala ordakini sil kopyladıgını yapıştır sorun hallolur....
oyunu önce burdan indirdim daha sonra marketten indirdim olmadı yaş sorun ne oluyorki birde benim bulundugum yerde o dosyayı bulmam zor sizde varsa ekleyebilirmisiniz tşkrler

vega1977

vega1977

Üye
Oyun hic acilmadi ki yaş sorsun marketten indirdigim de yaş sormadi

m.can_10

m.can_10

Üye
oyunu sorunsuz oynayan varsa şu android/data/com.ea.game.fifa15_row dosyasını atabilirmi

hasanarda22

hasanarda22

Üye
oyunu sorunsuz oynayan varsa şu android/data/com.ea.game.fifa15_row dosyasını atabilirmi
hocam 3. sayfada ben alternatif link paylaştım ordan 5 partın hepsini indir ondan sonra pc de rardan çıkart telefonuna obb ye at çalışıyor ben oynuyorum şu an.

SHS

SHS

Üye
Herşey açık mı bunda yoksa yine paralı içerikler var mı

hasanarda22

hasanarda22

Üye
takımlar açık kendi takımını oluşturuyosun ama yinede ücretli içerikler var

SHS

SHS

Üye
Marketten çekiyom şuan bi deniyelim :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
hasanarda22

hasanarda22

Üye
markettekinde açık değil içerikler diğer paylaşılan dosyalarda açık

hasanarda22

hasanarda22

Üye
yanii parça parça uğraşmıyosun :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
SHS

SHS

Üye
İlk maçı yaptım, frikiği gönderdim son dakkada süper oyun :)

• Beğen
Tepkiler: thenfouz
thenfouz

thenfouz

Üye
Arkadaşlar valla bunaldım nedir şu sözleşme olayı sürekli oyuncuların sözleşmesi bitti aldığım paralar oraya gidiyo klüp aç kaldı :) lig bile yapamıyorum managerlikte yapamıyorum ben ne yapacam :))

JohanGielen

JohanGielen

Üye
Arkadaşlar General Mobile Discovery de deneyeniniz oldu mu ben yükledim fakat oyun çok yavaş oynanıyor sanki ağır çekim

burhanbrown

Üye
arkadaşlar lg g2de oynuyorum herşey güzel falan ama oyunu pc için alıcam telde kullandıgım hesabı pc oyununda aktif edebilirmiyim bilen varmı ? + sizede bi taktik vereyim mesela gökhan töre caner hakan calhanoglunu 1kya falan koyan oluyo onları alın 4-5 k ya satın boylece günde enaz 50-60 k nız olur deneyin mesela bende gökhan töre 30dan fazla verdiğim coins 20k ancaktır ama aldıgım 100kyı geçmiştir .d

thenfouz

thenfouz

Üye
sinirlendim sildim oyunu lig yapamadıktan sonra menejerlik yapamadıktan sonra napcam ben oyun özgürlüğünü bile elimizden alıyolar fifa diyorki ben nasıl istersem öyle oynayacaksın!!!!