Haber iOS 8 bugün sunulacak (Çıktı!)

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Haha :D

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Serhan

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Kameraya hızlı çekim gelmiş :D

• Beğen
seco_can_can

seco_can_can

Üye
safaride bariz bi yavaşlama var ben 7.1.2 ye dönmek istiyorum nasıl yapabilirim ?

• Beğen
SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
arkadaslar ben indirdim ama sarj yuzunden yuklenemedi diyoo. net yok sarja koyup 100 de 50 yi falan gecerse yukleme yaparmi yoksa tekrardan indirmem ni gerekli. sul bastan yaniarkadaslar ben indirdim ama sarj yuzunden yuklenemedi diyoo. net yok sarja koyup 100 de 50 yi falan gecerse yukleme yaparmi yoksa tekrardan indirmem ni gerekli. sul bastan yani

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
arkadaslar ben indirdim ama sarj yuzunden yuklenemedi diyoo. net yok sarja koyup 100 de 50 yi falan gecerse yukleme yaparmi yoksa tekrardan indirmem ni gerekli. sul bastan yaniarkadaslar ben indirdim ama sarj yuzunden yuklenemedi diyoo. net yok sarja koyup 100 de 50 yi falan gecerse yukleme yaparmi yoksa tekrardan indirmem ni gerekli. sul bastan yani
Ben %29 da prize takılı güncelledim herhangi bir sıkıntı olmuyor.

nuso1903

Üye
şarj sorunum var...

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Ayarlardan konum servislerini açıp uygulamayı arka plana alıp tekrar girmek istediğimizde çöküyor. Buraya yazdıklarımı toplayıp Apple'a iletsek mi :D

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
İos Tablet kullananlar Garage band uygulamasını kontrol edebilirlermi Tüm enstrumanlar açıkmı :hmmm Önemli ! ! !

Serhan

Serhan

Üye
yahu öyle değil Mehmet :D normalde enstrumanlar kapalı olur sınırlı kullanabilirsin :D onu diyorum :)
abi ben satın almıştım o yüüzden hepsi açık almayan biri denerse daha iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi

Bunlar güzel özellikler ama alt ayarların arkası beyaz olmuş eskisi daha güzeldi

Serhan

Serhan

Üye
İphone 6 larda bütün apple uygulamları yüklü geliyor :hmmm

fk555897

fk555897

Üye
iOS 8 yükledim 7.1.2'ye dönmek istiyorum ama yapamıyorum. Bilen arkadaşlar lütfen yardım etsin.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
@Nextman itunes ile yazılımı geri yükledim ama wifi sorunu başladı bazen evdeki wifi ile bağlanmıyor :(

Üst Alt