İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
bir oy bir oydur, "oy"larınıza sahip çıkın :kop:

Tacettinn

Tacettinn

Üye
Telefonların üstünde o yazıyı düşünemiyorum. Oy .s

beats

beats

Üye
Telefonların üstünde o yazıyı düşünemiyorum. Oy .s
Telefonla alakalı bir durum değil, şirket ismi Nokia Corparation/Nokia Oyj olarak geçiyormuş Microsoft Mobile Oy olmuş cihazları etkilemez. Nokia Oyj iken yazmıyordu da şimdi Microsoft Mobile Oy olunca mı yazacak ? :çay:

Tacettinn

Tacettinn

Üye
Telefonla alakalı bir durum değil, şirket ismi Nokia Corparation/Nokia Oyj olarak geçiyormuş Microsoft Mobile Oy olmuş cihazları etkilemez. Nokia Oyj iken yazmıyordu da şimdi Microsoft Mobile Oy olunca mı yazacak ? :çay:
Hiçbir yerde yazmasın :) Nokia iyidir iyi.

• Beğen
Tepkiler: skynet ve beats
beats

beats

Üye
O değil

Ben bunun wp8 için olanı arıyorum
Resmi uygulama yokmuş F1 için İOS ve Android'e var sadece, şuan en resmisi ESPNF1 bir de bu gözüme çarptı:

Daha iyileri yok, spor uygulamalarından başka.

Bay H

Bay H

Üye
Nokia'dan sonra BlackBerry firmasına da zıplayabilir mi acaba :hmmm

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Arkadaşlar Youtube için çalışan proxy ayarı varmı denediklerim çalışmadı yoksa yanlış birşeymi yapıyorum

cemil baba

cemil baba

Üye
Arkadaşlar telefon sıfırlama ile ilgili bir konu var mı forumda? Telefondan girince bulamadım.

POS makinasından gönderildi.

emreeozden

emreeozden

Üye
Total Conquest oyununa güncelleme geldi yaptım sonra oyun görünmüyor listede ama mağazada telefonda yüklü görünüyor bir bilgisi olan var mı acep?

Gelecekten gönderildi.

kamil5028347

kamil5028347

Üye
cemil baba

cemil baba

Üye

ErenMSC

Üye
teşekkür ederim, demek istediğim telefondan girince forumda konuyu bulamadım. Yoksa telefonda nerde olduğunu biliyorum :)

POS makinasından gönderildi.
Bende telefonda Cihaz sıfırlama nerde diye anladım :)

Tacettinn

Tacettinn

Üye
YkPkY

YkPkY

Üye
Mobil için sorunu çözdüm dışarda Youtube girebiliyorum fakat evde wifi sorununu çözmem lazım yokmu güvenilir çalışan Proxy ayarı

Modem ayarlarından internet Dns ayarlarına gir.
1.ye 4.2.2.5
2.ye 4.2.2.6
3. boş kalacak

Çırak ile gönderildi

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Ben google dns kullanıyorum istersen dene :)
8.8.8.8
8.8.4.4

Yine girmedi modem arayüzünden birşey yapamaz mıyım bilgisayar Youtube giriyor ama telefondan giremiyorum nasıl bir ayar yapsam bilemedim

Üst Alt