Lewa os 5 v5

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Güncelleme üzerinde halen çalışılıyor çünkü çok ıngilizce yer var ve port olduğu için sorunlu kullanılır hale gelince paylaşılır elbette

• Beğen
Tepkiler: emre.koc

goblin5612

Üye
cevabınız için teşekkürler :) sabırsızlıkla bekliyoruz :)

• Beğen
Tepkiler: Buğra
emre.koc

emre.koc

Üye
Son güncellemesi çıktı dimi bunun ?

• Beğen
emre.koc

emre.koc

Üye
hadi bakalım :)

• Beğen
Emin5276

Emin5276

Üye
Bi güncelleme geleydi iyiydi şu lewaya :)

• Beğen
Emin5276

Emin5276

Üye
Ne kadar yakında kardo :D lewaya gelmiş.galiba.zatende ben bu romdan bahsettim

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Özel mesajdan devam edelim arkadaşlar konu dağılmasın :)

emre.koc

emre.koc

Üye
Kitkat çalışmalarına başlayan varmı ?lewa hangi modele portluyorda biz general mobile için kullanıyoruz bilen varmı ?

goblin5612

Üye
Lewanin yenisi gelmis sanirsam paylasilmaya baslamis eger musade var ise paylasmak isterim(gelistirici surumu diyorlar ve ingilizce ve cince varmis diyolar) ne dersiniz ?

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Lewanin yenisi gelmis sanirsam paylasilmaya baslamis eger musade var ise paylasmak isterim(gelistirici surumu diyorlar ve ingilizce ve cince varmis diyolar) ne dersiniz ?
Suan paylasmayin gordum bende. Cunku sorunu vs cikar kuramayan olabilir. Stabil surumu beklemek lazim

• Beğen
Tepkiler: goblin5612 ve emre.koc

lucyy77

Üye
Lewayi kurdum telefona. Ama gravitybox i kursam calisir mi. Led bildirimi icin kullaniyodum onuda

ellezo

Üye
hocam otg özelliği çalışıyormu

FGgokturk

Üye
beyler telefonuma bu romu yükledm 1 aydır kullanıyorum fakat eski sürümünü kullanıyorum format atiyim dedim telefon açıldığında buga giriyor s4 yazıyor android format amblemi geliyor kapanıyor aynı işlem tekrar tekrar oluyor cwm moddan açiyim dedim çince şeyler çıktı yardım edecek varmı

Üst Alt