Tavsiye ANDROİDDE ÇIĞIR AÇICAK BİR UYGULAMA!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KD1907

KD1907

Üye
    Konu Sahibi
ANDROİDDE ÇIĞIR AÇICAK BİR UYGULAMA!!
Arkadaşlar merhaba. Konuyu bilerek buraya açtım çünkü tüm android kullananan arkadaşlarımız faydalansın diye. Bi arkadaşımız daha bahsedeceğim mevzuyla alakalı konu açmıştı ama ben daha detaylı olarak anlatacağım. Her neyse konuya giriyorum. Artık ücretli ya da ücretsiz istediğiniz oyunu indirebiliyosunuz hemde root gerektirmeden. Hem oyunun boyutu da farketmiyor ister 100 mb olsun ister 2.5 gb. Yani şöyle açıklıyım bu vericeğim uygulama ile ayrı ayrı apk + data arama derdine de son veriyoruz çünkü kendisi hem apk sını hemde datasını indiriyor. Uygulamamızın adı muzhiwan. Uygulama çince ama ayarlardan ingilizce yapabiliyorsunuz. Bu uygulamayı kendi sitesinden ücretsiz olarak android telefonunuza indirebilirsiniz. Bu muzhiwanla birlikte gelen bir diğer önemli özellik ise şu: telefonunuzun kendi hafızası yetersiz ve yeni bir sd kart aldınız ama uygulamaları direkt olarak buraya indiremiyosunuz ya da buraya taşıyamıyosunuz. (Rootsuz telefonlar için) İşte burda yine muzhiwan devreye giriyor. Yani ayarlardan oyunu indireceğiniz yer olarak telefon hafızası yerine sd kartı seçiyosunuz ve işlem tamam. Kısacası artık istediğiniz oyunu (ücretli ya da ücretsiz farketmez) rootsuz olarak isterseniz telefon hafızasına isterseniz de sd karta indirmeniz mümkün. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :) Herkese keyifli forumlar..

• Beğen
Tepkiler: mhmt SyLmz, COJR3, wweraw2012 ve 1 kişi daha
xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: naytıngen, mürteza16 ve Nextman
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt