Apple'dan Samsung Galaxy S4'e patent davası

Sponsorlu Bağlantılar

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
    Konu Sahibi
Apple'dan Samsung Galaxy S4'e patent davası

Apple, Samsung'a karşı devam eden patent savaşında patentlerini ihlal eden cihazlar arasına Galaxy S4'ün de eklenmesini istiyor.

Samsung-Apple patent savaşının izini kaybettiyseniz, yaşananları size kısaca hatırlatalım. Geçtiğimiz sene Ağustos ayında jüri, Samsung'un Apple'a 1.05 milyar dolar ödemesine hükmetmişti. Apple bu cezanın üçe katlanmasını istese de davanın hakimi daha sonra tazminatı 600 milyon doların altına çekti. Bunun ardından Samsung yeni bir duruşma talebinde bulunmuş, jüri sözcüsünün Samsung'dan intikam almak istediğini iddia etmişti. Hakim bu iddialara kulak asmasa da Apple'ın bazı Samsung cihazlarının ABD'de satışının durdurulması talebine karşı çıkarak Samsung'a bir zafer kazandırmıştı.

Bu dava hala temyizde, ancak Apple şimdi Galaxy S4'ün patent davasına eklenmesi için talebini mahkemeye iletmiş durumda. Galaxy S4, Apple'ın Samsung'a açtığı ikinci patent davasına dahil edilecek. Bu davaya daha önce Eylül ayında Galaxy S3 ve Galaxy Note da eklenmişti.

Hakim Samsung'un karşı dava açtığı bu ikinci davada iki taraftan davada adı geçen cihazların sayısını azaltmalarını istemişti. Apple, dilekçesinde Galaxy S4'ün listeye eklenmesi halinde listedeki ürünlerden bir tanesini kaldıracağını söylüyor.

• Beğen
Tepkiler: serihan

KayraBey

KayraBey

Üye
Korkunun ecele faydası yok!

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
Cann Karyağdı

Cann Karyağdı

Üye
Pff bunların işinden de anlamıyorum ki yhaww :D

MrExpert

MrExpert

Üye
Ne davaymış ...

tapatalk

tapatalk

Üye
vay arkadaş devlerin mücadeleside uzun sürüyo demek ki

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
apple'in esas derdi android ile samsung'da androidin amiral gemisi olduguna gore samsungla ugrasiyor neden diger android telefonlarla ugrasmiyor bu iphone'un yavas yavas dususe gectiginin resmidir androidden korkuyor ama korkunun ecele faydasi yoook

tapatalk

tapatalk

Üye
apple'in esas derdi android ile samsung'da androidin amiral gemisi olduguna gore samsungla ugrasiyor neden diger android telefonlarla ugrasmiyor bu iphone'un yavas yavas dususe gectiginin resmidir androidden korkuyor ama korkunun ecele faydasi yoook
androidle uğraşamaz bildirim merkezini bile ondan çaldı.appleın derdi samsungun tw arayüzü

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar, ne google microsotf nede apple samsung didişmesi biter.

Invoke

Invoke

Üye
Hangi patenti ihlal etmişler onu da öğrenseydik :D

PriZm

PriZm

Üye
Şaşırmadım.Çocuklar gibi didişmeye devam.

• Beğen
Tepkiler: Dede
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
    Konu Sahibi
Tertip rahat dur :D

• Beğen
Tepkiler: Dede
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Bişey soracağız! Galaxy s4'un çakması çıktı ya neden Samsung dava açmıyor?

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
bu apple' da ne mızmız arkadaş adamlar yeni telefon çıkardıkça dava açıyolar hayırlısı :)

fk555897

fk555897

Üye
Ben S4'de bir alıntı göremedim.

Üst Alt