Gerçekleştirilen Buluşmalar İstanbul Kadıköy Buluşması 10-11-2012 :)

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Benden değil o çekimden ötürü öyle çıkmış . Kırmızı göz gidermeyi kapatması gerekiyordu . :)

Sen bahane bulmayı bırak karizmaya bak . :ehe

• Beğen
Tepkiler: doctorrr ve Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Benden değil o çekimden ötürü öyle çıkmış . Kırmızı göz gidermeyi kapatması gerekiyordu . :)

Sen bahane bulmayı bırak karizmaya bak . :ehe

Bizim fotoğrağçının dediği gibi gözleri güzel olan fotoda kırmızı çıkarmış :oke:

• Beğen
Tepkiler: EroL
DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Eveet sıra bende sanırım :)
Samsunspor abimden başlayayım doğal olarak ;) Beni kırmayıp evime şeref verdiğin için çok teşekkür ediyorum öncelikle.Aslında söylemek istediğim o kadar çok şey varki!Uygun kelimeleri bir türlü yan yana getiremiyorum.Sadece babaaaa büyüksün diyorum:oke:
Jackalmami sana gelincee:ehe umarım o şortla yatarken üşümemişsindir.Güven abi de battaniyeyi çekmiş üstünden :( Zaten askere gidiceksin.Valla vijdandan kıvranıyorum 2 gündür.Önce bunu söleyeyim dedim.Vee keşke bi kaç yaş büyük oluvereydin nolurduki?Valla asılırdım sana :d:.Hem benim abimde yok:zuhaha:(Gece sohbet esnasında bi kızda önce nelere dikkat edersin diye bi soru yöneltildi arkadaşa.El-cevap;Abisi varmı yokmu ona bakarım:zuhaha:artık ne geldiyse başına)Hem komik,hem tatlı,hem akıllı,hem canayakın..Bi kız daha ne isterki?Neyse Allah sahibine bağışlasın ne diyim :kop:Hayırlısıyla git gel askere.Biz seni burda bekliyo olucaz.Hee adresinide yollamayı unutma mektup yazıcam sana :sarıl:
Nextman abimize gelince valla abim sana ne desem bilemedimki.Buldum buldum!!İşin gücün yokmu yahu gidip onlarla ilgilensene burda bizimle uğraşıyon :kop:Şaka bi tarafa 10 parmağında 10 marifet maşşallah.Çocukta yapmışsın,kariyerde.İnşallah ben de büyüyünce senin gibi olurum:oke::naughty:
Minooma gelince ben ona bilahare gösterecem duygularımı:ehe
Ataya gelince kişiliği falan beni hiiiç bağlamazda abii o göğüsler neydi yaaaa.Kendimden utandım :kop:.Ya o kollar!!Belim kadardı maşşşaaaallllaaahhh :kop2:
Şehriyar kardeşime gelince o nasıl bir ağır abilik yahu.Gülerken göz göze geldiğimizde susasım geliyodu resmen ağırlığından :eheAma o kadar temiz bi çocuksunki kalbinin temizliği yüzüne yansımış resmen :) (esmerliğini bu konuya bağlayanı:gun1:)
Diablos seninde ceketinle ayakkabının uyumuna bayıldııımmm :D Yıkılıyodun resmen.Pek sesini duyamadık ama seni severim bilirsin.Veee biletix buldum bi tane.Rıhtımdaki Seyhan müziğin içinde.Yine lazım olursa haberin ola :naughty:
Cezzbedici3 senin yaşını duyunca şok oldum ve hala da çıkabilmiş değilim.Hiç göstermiyosun var yaaa.Ne şanslısın:oke:Seninle ve Serdarla mekandan kalktıktan sonraki süreçte sohbet etme imkanı bulabildim ve inan çok sevdim senide.Keşke gitmek zorunda kalmasaydında sen de bizimle kalabilseydin.
Ve Hackless arkadaşımıza gelince keşke anneni dinleseydin demek geldi sadece içimden..
Buluşmaya katılan herkese çoook teşekkür ediyorum.Katılamayanlarında imkan olsa katılacaklarından emin olduğum için içim çok rahat..
Hava şartları vurdu zeytin güzeli buluşmamızı :ağlarım:amaaa mevcut imkanlar çerçevesinde geçirilebilicek en verimli şekilde geçti bence.Bi dahaki buluşmalarda görüşmek ümidiyle.Hepinizi çoook :sarıl::op:

...

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa ve vapur dumanı
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Maşallah de be kardeşim . :)

jackalmami

jackalmami

Üye

:oha: maşallah maşallah jackalmami ye burdan saygılarımı iletiyorum ve iyi ki ben yoktum orda diyorum yoksa bu iltifatlar zor gelirdi ona :)

Nazar etme ne olur, çalış senin de olur :cool

- - - Eklendi - - -

diablosu dışarda görsem korku filminden kaçmış sanarım o gözler ne öyle :aman2:

Şehriyar;sinirli bakıyon ama yakışıklısın haa :)

Jackalmami:muhammed zaten gayet sosyalleştin heryerde yakışıklısın :naughty:

Cezzbedici3 : :hmmm

İsmail : :yavrum:

Eyvallah kardeşim. de, seni de görmek isteriz pistlerde :D

- - - Eklendi - - -

Msn de whatsapp da kullansın sorun yok alışkanlıktır, ağzıyla söylüyo yahu :D
Onu söylemeye uğraşasıya kadar ellerinle aynı hareketi yapsana :D

Görüyorum ki Pınar'a yüklendikçe yüklenmişsiniz :D

Biz manyaklar olarak, bu tür şeyleri yapmamız gayet doğaldır. Bizi kendi halimize bırakın :ehe

Nasıl Pınar ? Iyi destek çıkabildim mi :D
Asla yalnız yürümeyeceksin kanks :ehe

- - - Eklendi - - -

:birak:

• Beğen
Tepkiler: vapur dumanı
jackalmami

jackalmami

Üye
Arkadaşlar olay şöyle gerçekleşti . Durumu ben izah edeyim .
Efendim şimdi şöyle oluyor . :D

Arkadaşlar toplu bir resim çekilelim dedi . O ara ben telefonumu orada çalışan elemana verdim resim çeksin diye . Vermez olaydım . :ehe
Ah ben öleydim de bugünleri görmeyeyim . :D

Adama diyorum ki buraya basacaksiniz . Gösteriyorum da . Tamam biliyorum abi dedi . :D

7 tane resim çekti , çekmez olasıca . Bir baktık aman Allah im bir tanesi iyi olmaz mi arkadaş . Bir tanesinde eli çıkmak üzere, hepsi de puslu çıkmış resimlerin . :ehe

O ara yüz ifademizi düşünün artık . :ehe

Ben de o telefonu elime alsam ben de bırakmak istemezdim doğrusu :D

Ne çok destek çıkmaya başladım ben de yahu :ehe

İsmail seni de destekliyorum kardeşim :ehe

- - - Eklendi - - -

la yaşar neden öyle dedin şimdi muhammedden iyi adam mı bulacak müstakbel yenge

Seni de destekliyorum Arda. Oyum sana paşam :D

• Beğen
Tepkiler: vapur dumanı
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Allah muhabbetinizi arttırsın :)
çok istiyordum bu buluşmaya gelmeyi ama malesef istanbul'da değilim :(

bu arada beni nasıl hayal ediyorsunuz merak ettim :ehe

valla kardeşim ben bahane olarak görmüyorum ben bir haftadır sürekli bilgisayardayım,ağrımayan yerim kalmadı.. Ayrıca uzaktan eğitimim daha da zor oluyor herşey..
Bir daha ki buluşmaya geliyorsunuz beyler:sopa:

- - - Eklendi - - -

:tşk: de bir şey dikkatimi çekti,

fevzi abi yaşından küçük gösteriyor yahu :D

ne güzel işte bazıları yaşlandıkça çökerken ona bişey olmayacak böyle çakı gibi kalacak :sirit:
:sirit:
Geçenlerde bi avon mankeni gençlik formülümü sordu vermedim yalvardı nuh dedim peygamber demedim

- - - Eklendi - - -

Çünkü; bu grup olağanüstü bi grup. Bu grup ne yaparsa yapsın daha güzelide yapılabilirdi dememiz kaçınılmaz. O kadar kaliteli insanlar ki anlatamam.
Bilmukabele kardeşim eyvallah (;

- - - Eklendi - - -

Bu arada Arda'ya çok benzediğini yüzüne söyledim ''ya evet iki kişi daha söyledi demişti'' Yani ben ve Tubada diyince etti 4 :ehe

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
İstanbulda olsam kesin gelirdimki Fevziciğim :)

• Beğen
Tepkiler: vapur dumanı ve Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye

Bu resim nasıl olmuş yahu kendimi Metin2 tarzı oyunlardaki karakterler gibi hissettim herkesin kafasının üstünde nickleri yazıyo :ehe
Daha önceki bi buluşmadan esinlendim :) Hemde herkes soruyordu böyle iyi oldu..

- - - Eklendi - - -

İstanbulda olsam kesin gelirdimki Fevziciğim :)
Bende istanbulda değildim..:pro:

- - - Eklendi - - -

Gelme niyetine girdiğin an bilki vanda olsan geliyorsun..

- - - Eklendi - - -

Gözümsün anıl (;

- - - Eklendi - - -

güven abının geldıgı okadar bellı ki
herkesi samsunspora çevırmıs :D
heyt be :ehe

fevzım ali bıde kızlar dısında dıgerlerını cok tanımıyorum :D
ama guzel bulusma olmus
alinın yanındakı arkadas bıde ardaya benzıyor
futbolcu ılk resımde olan

not olarak : fevzim yazdım bunu anladın sen:hih:
Anlaşıldı, Rize yolu gözüktü :pro:

- - - Eklendi - - -

Samsunda sana kendi ellerimle kebab sözüm var araya kavurmayıda ekleriz kardeş ayıp ettin ;)
Bizede gel abi :dondum:

- - - Eklendi - - -

Son gördüğümde izbandut gibiydi. Resimde yarı izbandut gibi :ehe
Güzeldi EroL :zuhaha:

- - - Eklendi - - -

Banla bunları Ata

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar olay şöyle gerçekleşti . Durumu ben izah edeyim .
Efendim şimdi şöyle oluyor . :D

Arkadaşlar toplu bir resim çekilelim dedi . O ara ben telefonumu orada çalışan elemana verdim resim çeksin diye . Vermez olaydım . :ehe
Ah ben öleydim de bugünleri görmeyeyim . :D

Adama diyorum ki buraya basacaksiniz . Gösteriyorum da . Tamam biliyorum abi dedi . :D

7 tane resim çekti , çekmez olasıca . Bir baktık aman Allah im bir tanesi iyi olmaz mi arkadaş . Bir tanesinde eli çıkmak üzere, hepsi de puslu çıkmış resimlerin . :ehe

O ara yüz ifademizi düşünün artık . :ehe
Adam hayatında hiç fotoğraf çekmemiş gibiydi Alicim :zuhaha:

- - - Eklendi - - -

Bu arada Esra'cım güzel düşüncelerin için şükranlarımı sunarım.. Bide gişede yaşımı söylediğim sırada bilet bilgilerini hatun sorduğunda kaç kere aynı anda cevap verdik ya çok enteresan oldu :D

- - - Eklendi - - -

diablosu dışarda görsem korku filminden kaçmış sanarım o gözler ne öyle :aman2:

Şehriyar;sinirli bakıyon ama yakışıklısın haa :)

Jackalmami:muhammed zaten gayet sosyalleştin heryerde yakışıklısın :naughty:

Cezzbedici3 : :hmmm

İsmail : :yavrum:
Hayırdır :D

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva ve vapur dumanı
__xXx__

__xXx__

Üye

Ben de o telefonu elime alsam ben de bırakmak istemezdim doğrusu :D

Ne çok destek çıkmaya başladım ben de yahu :ehe

İsmail seni de destekliyorum kardeşim :ehe

- - - Eklendi - - -

Seni de destekliyorum Arda. Oyum sana paşam :D

eyvallah paşam bütün oylar senin bana oy atma boşver

jackalmami

jackalmami

Üye

Bir daha ki buluşmaya geliyorsunuz beyler:sopa:

- - - Eklendi - - -

:sirit:
Geçenlerde bi avon mankeni gençlik formülümü sordu vermedim yalvardı nuh dedim peygamber demedim

- - - Eklendi - - -

Bilmukabele kardeşim eyvallah (;

- - - Eklendi - - -

Bu arada Arda'ya çok benzediğini yüzüne söyledim ''ya evet iki kişi daha söyledi demişti'' Yani ben ve Tubada diyince etti 4 :ehe

Adım adım Sinem'e yaklaşıyorum desene abi 2 nokta eller 2 nokta :ehe

• Beğen
Tepkiler: vapur dumanı ve Cezzbedici3
DreaMagiC

DreaMagiC

Üye

Nazar etme ne olur, çalış senin de olur :cool

- - - Eklendi - - -

Eyvallah kardeşim. de, seni de görmek isteriz pistlerde :D

- - - Eklendi - - -

Görüyorum ki Pınar'a yüklendikçe yüklenmişsiniz :D

Biz manyaklar olarak, bu tür şeyleri yapmamız gayet doğaldır. Bizi kendi halimize bırakın :ehe

Nasıl Pınar ? Iyi destek çıkabildim mi :D
Asla yalnız yürümeyeceksin kanks :ehe

- - - Eklendi - - -

:birak:

:alkis