Android OS Tabanlı Cep Telefonları / Fiyat Sıralaması

Sponsorlu Bağlantılar

amelihh

Üye
tesekkurler paylasim icin sony xperia pro kullanan veya bilgi sahibi olan arkadaslar var ise biraz o telefon hakinda bilgi verebilirmisiniz

fixana1

fixana1

Üye
Arkadaşlar ben telefonum (LG Optimus One P500) satmayı düşünüyorum, acaba yenisi Turkiye'de ne kadar eder? Ve satmaya karar verdigim'de, ne kadar alabilirim?

Telefonum 31 Ocak 2012 Yılında alındı.

Şimdiden teşekkürler.

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler paylasim icin sony xperia pro kullanan veya bilgi sahibi olan arkadaslar var ise biraz o telefon hakinda bilgi verebilirmisiniz

Tabiki bugun birkac ekleme daha yapacağim.Bilgi veririm..

navti

navti

Üye
konu güzel ama yeni ürünler çıktıkça güncellense daha da güzel olur...

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
By_Casparov

By_Casparov

Üye
Konuyu günceller misin güzel kardeşim..

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Yeni htc modelleri işte :) one s - one v - one x gibi..

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
Yarin sabah ekleyeyim

- - - Eklendi - - -

Konu Güncellenmiştir.!

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
CYBERstix

CYBERstix

Üye
şu anda android işletim sistemli alabileceğimiz en ucuz samsung nedir?bugünlerde hediye olarak bir samsung c3303 almayı düşünüyorum.Fiyatı da 250 tl civarında. Üzerine biraz daha koy da android telefon al diyebileceğiniz bir model var mı? dediğim gibi biraz da ekonomik olmalı..teşekkurler konu için...

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
şu anda android işletim sistemli alabileceğimiz en ucuz samsung nedir?bugünlerde hediye olarak bir samsung c3303 almayı düşünüyorum.Fiyatı da 250 tl civarında. Üzerine biraz daha koy da android telefon al diyebileceğiniz bir model var mı? dediğim gibi biraz da ekonomik olmalı..teşekkurler konu için...

Samsung değil de istersen ucuz General Mobile Fox,yahut Turkcell T20 olabilir...

theposies

theposies

Üye
güzel arşiv teşekkürler :)

Üst Alt