S60v5 En İyi Oyunlar(detaylı açıklama ile) ARşiv

Sponsorlu Bağlantılar

ziyaacat

Üye
Selamlar 6600 da replıgo kitap okuma programı vardı 5800 içi n bulamadım yardımcı olurmusunuz

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
8-The Big Roll in Paradise v.1.03

5800 da boyutu büyük olupta kasmadan oynanabilen nadir oyunlardan birini anlatacağım.Oyuna başladığınızda ilk resimdeki gibi başlıyorsunuz ve bu adamı kalem ile yönlendiriyoruz.Kafasında ünlem işareti(!) olan adamları göreceksiniz onlar sizinle eşyalar karşılığında maç yapıyorlar mesela siz evin anahtarını ortaya koyuyosunuz adam maskeyi (:kop:)Ve sizin galibiyetlerinizde bonus olarak toplar açılıyor.Oyun ise şöyle oynanıyor, en başta küçük kırmızı yukarı doğru parlayan top göreceksiniz amacınız topu onun en yakınına atmaktabi rakibiniz armut toplamayacak oda sizin attığınız topu uçurabiliyor sert bir vuruşla :ehe Ayrıca solda topu nasıl atacağınızla ilgili figürler var.Yerden düz atmak topunuzu en uzak mesafeye götürür yakın mesafelerde, plajda eğik atış yapmanız daha kârlı olur.Neyse ben fazla anlatmayayım biraz da siz oyunu çözün :oke:
oyunun boyutu 20.86 mb aşağıdaki linkte açılan sayfada download file butonuna tıklayıp 43 saniye bekldikten sonra dosyayı indirebilirsiniz :oke:
indirmek için tıklayınız:

Sevdiğim Bir Oyun

• Beğen
Tepkiler: m.f.a
Consul9

Consul9

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: vakka_01, SakirtAbiler, aylive11 ve 10 diğerleri
Consul9

Consul9

Üye
    Konu Sahibi
s60v5 telefonlar için sen sörlü araba yarışı ben 2 tane biiyorum birisi malum telefonda yüklü olan diğeri raging thunder(bunun 2 si çıktı onu dene:oke:)

AvealıGenc

Üye
:tşk:

ByClever*

ByClever*

Üye
Güzel Paylaşım Teşekkürler

bmisir123

Üye
Raging thunder 2 nin 5800 için olanını koyarmısın kardeşim 3 gündür arıyorum bulamadım

*PoweR+

*PoweR+

Üye
up :tşk:

Consul9

Consul9

Üye
    Konu Sahibi
.en kısa zamanda tekrar eklemeler yapacağım :oke:

nadirbaba

Üye
Güzel paylaşım

::EMPTY LİFE::

::EMPTY LİFE::

Üye
tşk :d

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Devamını Bekliyoruz

sedat988

Üye
teşekkürler

Consul9

Consul9

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar şuan bile cafedeyim kota dolmuş evden giremiyorum :D önümüzdeki ay başlıyıcam sizde bu süre zarfında istediğiniz oyunları bu başlık altında belirtirseniz iyi olur :)

hasangulluce

Üye
arkadaşlar x6ya n8 kilidi arıyorum yardım lütfen

lolaman

lolaman

Üye
raging thunder 2 çıktı ama c5 03 için varmı bilmiyorum varsa paylaşın lütfen birde 3 boyutlu bounce tales varsa paylaşırmısınız

weletwelet

weletwelet

Üye
3D olanı Bounce Touch adı altında geçer . Resme bi bak eğer böyle bişey aryosan kesinlikle indirmeni tavsiye ederim sürükleyici bi oyun .

[/URL]

• Beğen
Tepkiler: tetse123, zepkynear ve kratos03

ghostys

Üye
Teşekkürler hocam angry birds harika :oke:

Üst Alt