Nokia Telefonlara Yeni Yazılım Yükleme Dil kodu Problemi Olmadan İstediğin Dili Seç

Sponsorlu Bağlantılar

genctoprak

Üye
telefonu sorunsuz flashladım. c3-00. ancak Türkçe gelmedi yine. telefon flashtan önceki eski dilleri görünüyor. telefonda ingilizce ve birkaç tane arapça var sadece.

edit: sorun çözüldü. naviden türkçe indirip yükledim

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
telefonu sorunsuz flashladım. c3-00. ancak Türkçe gelmedi yine. telefon flashtan önceki eski dilleri görünüyor. telefonda ingilizce ve birkaç tane arapça var sadece.

edit: sorun çözüldü. naviden türkçe indirip yükledim

güle güle kullanın...

mduran1979

mduran1979

Üye
Merhaba nokıa e7 için eski sürüme dönmek için ne yapaıyoruz
telefon ingilizceye döndü
nasıl türkçeye çevirebilirim

lodosank

lodosank

Üye
üstad bendede e5-00 2 model var RM-634
software versiyon 042.007 yurdışı geldi bunun için türkçeleştirme varmı tşk

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
üstad bendede e5-00 2 model var RM-634
software versiyon 042.007 yurdışı geldi bunun için türkçeleştirme varmı tşk
evet var
Nokia E5-00 RM-632
0595178 CTR BLACK GERMAN QW3 TURKISH TR
0595727 CTR WHITE GERMAN QW3 TURKISH TR

son versiyon 71.003
bu dil kodlarını kullanacaksınız RM632 yükleyeceksiniz.

----------Eklendi @ 00:30:12 ---------- Yazıldı @ 00:26:15 ----------

Merhaba nokıa e7 için eski sürüme dönmek için ne yapaıyoruz
telefon ingilizceye döndü
nasıl türkçeye çevirebilirim

Son versiyonun ne olduğunu buradan bakın...
http://www.maxicep.com/symbian-destek/nokia-cihazimin-yazilimini-guncelleyebilir-miyim-320059.html

Nokia E7-00 RM-626 EUROPE
059D0P9 RM-626 turkey qw silver white
059D0Q0 RM-626 turkey qw dark grey
059D2H9 RM-626 turkey qw blue
059D2J0 RM-626 turkey qw orange

farklı rm yazılımı nasıl yüklenir
http://www.maxicep.com/symbian-destek/rm-yazilimini-degistirmek-492209.html

açtığım diğer konularımda hepsi var...

laz6116

laz6116

Üye
Merhabalar;
Öncelikle Site olarak vermiş oldugunuz hizmetlerden ötürü Teşekkürler ederim. nokia C7 telefonumun güncellemesini yaptım sonrasında dili ingilizce oldu. Anlatılanlara ve yorumlara baktım C7-00 RM-675 014.002 v4 (EURO)
bunu indirdim ve kurdum. Sonrasında ne yapacağımı bilmiyorum. Detaylı olarak anlatırmısınız? Şimdiden teşekkürler ederim.

jhudaverdi

Üye
Sez0 http://www.maxicep.com/symbian-dest...in-dili-sec-yukle-104-225547.html#post1777821
The flashing failed. Do you like to retry the flashing?
HRESULT 0x8421001e (-2078212066)
No connection to phone. Cannot start mode change for phone mode before flashing.

5800 XM de bu hatayı alıyorum bi yardımcı olurmusunuz.

------------------------------------------------------------------------------

Aşağıdaki sitede resimli olarak verilen açıklamaları uyguladığında sorun çözülecektir. Not : Burada cep telefonunda en son çalışır durumdaki versiyona ait RM-xxx klasörünü navifirm yardımıyla oluşturduktan sonra Phoenix dzinindeki Product klasörüne kopyalayın. Eğer seçilen RM-xxx versiyonunda sorun olursa birkaç farklı versiyonda da deneyebilirsin. Örneğin benim E51 de en son 4.xxx versiyonu yüklüydü ve telefon açılmayıp bu hatayı veriyordu. 3.xxx ve 2.xxx versiyonları ile bu işlemi denediğimde sorun çözülmedi; ancak telefonda en son çalışır durumda olan 4.xxx versiyonu ile denediğimde sorun çözüldü. Kolay gelsin.

:oke:

laz6116

laz6116

Üye
phoneixten nawifirm den indirdiğim dosyaları dendiği gibi ''C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products/ Rm-675 klasörü olarak kopyaladım. Fakat, ''Cannot load, the product "RM-675" is not recognised'' böyle bir hata veriyor. dosyayı yanlış biyere mi kopyaladım yada başka bir problem mi var.

----------Eklendi @ 12:35:17 ---------- Yazıldı @ 12:34:28 ----------

Sez0 http://www.maxicep.com/symbian-dest...in-dili-sec-yukle-104-225547.html#post1777821
The flashing failed. Do you like to retry the flashing?
HRESULT 0x8421001e (-2078212066)
No connection to phone. Cannot start mode change for phone mode before flashing.

5800 XM de bu hatayı alıyorum bi yardımcı olurmusunuz.

------------------------------------------------------------------------------

Aşağıdaki sitede resimli olarak verilen açıklamaları uyguladığında sorun çözülecektir. Not : Burada cep telefonunda en son çalışır durumdaki versiyona ait RM-xxx klasörünü navifirm yardımıyla oluşturduktan sonra Phoenix dzinindeki Product klasörüne kopyalayın. Eğer seçilen RM-xxx versiyonunda sorun olursa birkaç farklı versiyonda da deneyebilirsin. Örneğin benim E51 de en son 4.xxx versiyonu yüklüydü ve telefon açılmayıp bu hatayı veriyordu. 3.xxx ve 2.xxx versiyonları ile bu işlemi denediğimde sorun çözülmedi; ancak telefonda en son çalışır durumda olan 4.xxx versiyonu ile denediğimde sorun çözüldü. Kolay gelsin.

:oke:
dediğiniz gibi de yaptım Rm-675 yok.

jhudaverdi

Üye
phoneixten nawifirm den indirdiğim dosyaları dendiği gibi ''C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products/ Rm-675 klasörü olarak kopyaladım. Fakat, ''Cannot load, the product "RM-675" is not recognised'' böyle bir hata veriyor. dosyayı yanlış biyere mi kopyaladım yada başka bir problem mi var.

----------Eklendi @ 12:35:17 ---------- Yazıldı @ 12:34:28 ----------

dediğiniz gibi de yaptım Rm-675 yok.

RM-xxx klasörünü C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\ dizinine kopyalayacaktınız, yanlış yere kopyaladığınız için bulamamış!..
Ayrıca Navifirm programında seçtiğiniz Products-Releases-Variants seçeneklerine dikkat ederek yüklerseniz büyük ihtimalle olacaktır. Hata mesajına bakılırsa sanırım RM-xxx yanlış dizine yüklenmiş veya Rm-xxx dosyalarında sorun var ve farklı bir RM-xxx indirilmiş gibi görünüyor.

laz6116

laz6116

Üye
İlginiz için teşekkür ederim.
Yalnız dediğiniz gibi yaptım Rm-675 navifirm den de indirdim denedim birde bu vermiş olduğunuz linktende indirdim RM-675 014.002 v4 (EURO)
aynı sekilde istenilen yere kopyaladım, her defasında aynı hatayı veriyor bulamıyor sanırım. Benim yapmadığım yada unuttuğum başka şeyler olabilir mi? pc ye nokia ovi suitten bağlantı kuruyorum usb kullanarak. Bağlantı şeklimde mi bir problem var bilemiyorum.

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
İlginiz için teşekkür ederim.
Yalnız dediğiniz gibi yaptım Rm-675 navifirm den de indirdim denedim birde bu vermiş olduğunuz linktende indirdim RM-675 014.002 v4 (EURO)
aynı sekilde istenilen yere kopyaladım, her defasında aynı hatayı veriyor bulamıyor sanırım. Benim yapmadığım yada unuttuğum başka şeyler olabilir mi? pc ye nokia ovi suitten bağlantı kuruyorum usb kullanarak. Bağlantı şeklimde mi bir problem var bilemiyorum.

exe dosyasını yükleyince zaten kendisi yazılımı o klasore otomatik atar.

laz6116

laz6116

Üye
İlginiz için teşekkür ederim, her yolu denedim :D ama olmuyor. Cannot load, the product "RM-675" is not recognised. bu hatayı veriyor sürekli. foenix i mi yanlış kullanıyorum bilmiyorum geriye bi tek o kalıyor :D ama resimli anlatımına baktım aynısıını yapıyorum. Windows 7 kullanıyorum problem olur mu acaba.

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
İlginiz için teşekkür ederim, her yolu denedim :D ama olmuyor. Cannot load, the product "RM-675" is not recognised. bu hatayı veriyor sürekli. foenix i mi yanlış kullanıyorum bilmiyorum geriye bi tek o kalıyor :D ama resimli anlatımına baktım aynısıını yapıyorum. Windows 7 kullanıyorum problem olur mu acaba.

ben xp kullanıyorum bazı engellemeleri kaldırmamıs olabilirsiniz.

The-hero

Üye
nokia 5730 mu servise gönderdim geldi ancak türkçe karakterlerin bazilarini yazmiyor ne yapmam gerek

jhudaverdi

Üye

Ben de WIN7 kullanıyorum ve verdiğim programlar WIN7 ye uyumlu. PC Suite kurulu olacak, ancak bu işlemler sırasında OVI de PC Suite de kapalı olmalı (görev yöneticisinden kapatabilirsin). "RM-675" eğer programlardaki listede yer alıyorsa olmaması için bir neden yok. Ancak dediğim gibi ilgili dosyaları C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-675 dizinine kopyaladın mı? Bence bu kısımda hata yapıyor gibisin. Geriye başka bir şey kalmıyor, çünkü bu dizini görmede sorun var.

umutlik

Üye
nokia e5-00 RM-632 linki yok kardeş alltaki linkimi indirmem gerekiyor kardeş eğer bulursan linki rapidshare olursa daha makbule geçer şimdiden teşekkürler

the-secret

the-secret

Üye
nokia C6-00 RM-624 için yok mu di paketi ?

procrust

Üye
teşekkür ederim arkadaşım. sayende n70 i türkçe yaptım

ache

ache

Üye
uninstall programında orjinal norton virüs buldu dikkat edin

adem2129

Üye
e5 in türkçeleştirmek izin yazılımı yokmu ???????????

Üst Alt