N8 ve Wave 2 \ OYUNLAR! \ SON

Sponsorlu Bağlantılar

elvan1993

Üye
aynen katılıyorum diğer 5mp lerden daha kaliteli keskin ve canlı. örnek e72, 6700 vb böyle telefonların kamerasından daha bi farklı...'!
demi AMA 12MP Bİ BÜYÜTTÜLER Bİ BÜYÜTTÜLER ÖNEMLİ OLAN PERFORMANS

fati144

fati144

Üye
siz kendinizi avutun:d: n8 le az ışıklı ortamda bi fotoğraf çekin bide wave ile çekin resmen profesyonel fotoğraf makinası n8.hdmi çıkışı var,usb on the go var, fm transmitter var ekran kalitesi yemin ederim aşağı yukarı aynı çünkü 2 arkadaş tavsiyeistediler n8 alın dedim ve biri 3 gün bende kaldı. sistem biraz geç yanıt veriyor komutlara tek eksiği o. nokia dün açıklama yaptı o sorunu düzeltecek yeni yazılımlar gelecekmiş. wave konusundayız,wave sahibiyiz diyede gerçekleri sölemeyecek değiliz herhalde. şimdi bi sazan çıkar niye wave aldın n8 alsaydın ya der herzamanki gibi:d: ama yaptım bi hata 10 senelik symbian dan sonra değişik bişey deneyim dedim karşıma bu çıktı. bi daha yapmam aynı hatayı :hmmm ama waveden kurtuluncaya kadar burda ve diğer forumlarda bulunacağım.

eaagent

eaagent

Üye
    Konu Sahibi
siz kendinizi avutun:d: n8 le az ışıklı ortamda bi fotoğraf çekin bide wave ile çekin resmen profesyonel fotoğraf makinası n8.hdmi çıkışı var,usb on the go var, fm transmitter var ekran kalitesi yemin ederim aşağı yukarı aynı çünkü 2 arkadaş tavsiyeistediler n8 alın dedim ve biri 3 gün bende kaldı. sistem biraz geç yanıt veriyor komutlara tek eksiği o. nokia dün açıklama yaptı o sorunu düzeltecek yeni yazılımlar gelecekmiş. wave konusundayız,wave sahibiyiz diyede gerçekleri sölemeyecek değiliz herhalde. şimdi bi sazan çıkar niye wave aldın n8 alsaydın ya der herzamanki gibi:d: ama yaptım bi hata 10 senelik symbian dan sonra değişik bişey deneyim dedim karşıma bu çıktı. bi daha yapmam aynı hatayı :hmmm ama waveden kurtuluncaya kadar burda ve diğer forumlarda bulunacağım.
arkadaşım inceleme yapıoruz işte bu senin fikrin aşağılayıcı konuşma sabret bekle iki dk bakmayla olcak iş değil bu . işlemciden ramden haberin yok gelmiş konuşuosun...

fati144

fati144

Üye
arkadaşım inceleme yapıoruz işte bu senin fikrin aşağılayıcı konuşma sabret bekle iki dk bakmayla olcak iş değil bu . işlemciden ramden haberin yok gelmiş konuşuosun...
benimmi işlemciden ramden haberim yok? :d: sen herhangi bir telefon sor ben sana dna sına kadar söleyim!!!!!!!!!! bendeki akıllı telefon merakı 2001 den beri var sen 7650 yi biliyormusun? ben onla başladım ve aşağı yukarı büğtün teller elimden geldi geçti!!!!!!!!!!!

eaagent

eaagent

Üye
    Konu Sahibi
benimmi işlemciden ramden haberim yok? :d: sen herhangi bir telefon sor ben sana dna sına kadar söleyim!!!!!!!!!! bendeki akıllı telefon merakı 2001 den beri var sen 7650 yi biliyormusun? ben onla başladım ve aşağı yukarı büğtün teller elimden geldi geçti!!!!!!!!!!!

o zman cpu ve ram farkınıda biliosundur iki tel arasındaki. Lütfen konuyu tartışmaya çekme

mavrick

mavrick

Üye

ekran kalitesi ayniysa senin ekran bozuk o zaman:)sacma sapan konusma bi yaw biri 12 megapikselli carl zeiss digeri ne kadar gelismis olsada samsung lensi ve 5 megapiksel,diger saydiklarin wavede yoksa wavede olup n8 de olmayanda cok sey var ama senin o hosune gider o ayri bir artiymis gibi gosterme senin hosuna giden bu n8 dede dlna yok dnse yok wolfsons cipi yok,mobil ap yok radyodan kayit yok ki dlna senin otg nin yaptiklarinin cogunu yapiypr kablosuz bede bunlari seviyorum olay bitmistir

• Beğen
Tepkiler: furkant
furkant

furkant

Üye
Arkadaşım yaşın kaç senin ya yorumlarını takip ediyorumda hiçbir gerçekçilik payı olan bir yorumun yok, telefondanda anlamıyorsun bide bilmiş bilmiş yorum yapıyorsun, her mesajında wave yi kötülüyorsun.. Yani sorun wave i kötülemende değil yaptığın yorumların mantıksızlığında..

----------Eklendi @ 22:25:58 ---------- Yazıldı @ 22:21:53 ----------

ekran kalitesi ayniysa senin ekran bozuk o zaman:)sacma sapan konusma bi yaw biri 12 megapikselli carl zeiss digeri ne kadar gelismis olsada samsung lensi ve 5 megapiksel,diger saydiklarin wavede yoksa wavede olup n8 de olmayanda cok sey var ama senin o hosune gider o ayri bir artiymis gibi gosterme senin hosuna giden bu n8 dede dlna yok dnse yok wolfsons cipi yok,mobil ap yok radyodan kayit yok ki dlna senin otg nin yaptiklarinin cogunu yapiypr kablosuz bede bunlari seviyorum olay bitmistir
birsürü oyun da yok kaldırmadığından dolayı.. Nerdeyse oyunun kalitesini düşürüyorlar b8 kaldırsın diye. Birde n8 in 640×360 li amoled ekranını bizim 800x480 SuperAmoled ekranımızla kıyaslıyorsun... Bu durumda ya taraf tutuyorsun yada bilgisizsin..

mavrick

mavrick

Üye
Arkadaşım yaşın kaç senin ya yorumlarını takip ediyorumda hiçbir gerçekçilik payı olan bir yorumun yok, telefondanda anlamıyorsun bide bilmiş bilmiş yorum yapıyorsun, her mesajında wave yi kötülüyorsun.. Yani sorun wave i kötülemende değil yaptığın yorumların mantıksızlığında..

----------Eklendi @ 22:25:58 ---------- Yazıldı @ 22:21:53 ----------

birsürü oyun da yok kaldırmadığından dolayı.. Nerdeyse oyunun kalitesini düşürüyorlar b8 kaldırsın diye. Birde n8 in 640×360 li amoled ekranını bizim 800x480 SuperAmoled ekranımızla kıyaslıyorsun... Bu durumda ya taraf tutuyorsun yada bilgisizsin..

n8de her 2.56 santimde 212 piksel var wavede her 2.56 santimde 272 piksel var ve n8 amoled wave super amoled arkadas ayni diyor buna:)

silver021

silver021

Üye
Nokiadaki pixelleri gözüyle saymaktan gözleri görmez olmus. superamoledi hayati boyunca hic görmemiski o nerden bilsin ekranda neyin daha kaliteli veüstün oldugunu. sizden bir ricam nokia apaçilerini kaale almayin.

• Beğen
Tepkiler: akdenizx ve soserious

lostmisafir

Üye
herhalde yasin cok kucuk veya n8 alip hata yaptigindan altta kalmamaya calisiyosun.

bak snn ovdugun o hdmi diye tutturdugun seyi hayatinda kac kere kulladin?
yada fm transmitter ise yariyomu artik cogu aracta bluetooth var bagla gitsin ustelik bilmem kac yil oluyo icat edilelo
on the go demissin bnm 32 gb flash bellegi tanimadi ne yapayim ben on the go yu

bize gelirsek normal tv cikisi var ve her ekrana uyumlu
fm transmitter vb yok ama kayit ve wolfson cipo var dag gibi

on the go gereksiz nasilsa calismiyi

sizde mobil ap varmi yok

yada o kadar ekrandaki pikseller herhalde miyop flnsin bulanik goruyon gozluk takmanin vakti geldi bence

----------Eklendi @ 22:58:50 ---------- Yazıldı @ 22:56:02 ----------

unutmadan birkac foto yayinlicam hafta sonu sizin o 12mp diye tutturdugunuz kameranin vasatligini gorun renklerdeki cansizligi istersen cektigim bir kac foto

www.maxicep.com/bada-os/wave-vs-n8-fotograf-cekme-483935.html

fati144

fati144

Üye
herhalde yasin cok kucuk veya n8 alip hata yaptigindan altta kalmamaya calisiyosun.

bak snn ovdugun o hdmi diye tutturdugun seyi hayatinda kac kere kulladin?
yada fm transmitter ise yariyomu artik cogu aracta bluetooth var bagla gitsin ustelik bilmem kac yil oluyo icat edilelo
on the go demissin bnm 32 gb flash bellegi tanimadi ne yapayim ben on the go yu

bize gelirsek normal tv cikisi var ve her ekrana uyumlu
fm transmitter vb yok ama kayit ve wolfson cipo var dag gibi

on the go gereksiz nasilsa calismiyi

sizde mobil ap varmi yok

yada o kadar ekrandaki pikseller herhalde miyop flnsin bulanik goruyon gozluk takmanin vakti geldi bence

----------Eklendi @ 22:58:50 ---------- Yazıldı @ 22:56:02 ----------

unutmadan birkac foto yayinlicam hafta sonu sizin o 12mp diye tutturdugunuz kameranin vasatligini gorun renklerdeki cansizligi istersen cektigim bir kac foto

www.maxicep.com/bada-os/wave-vs-n8-fotograf-cekme-483935.html

sen ne saçmalıyorsun? n8 deki her özelliğe bi bahane bulmuşsun ne gerek var diye! ne gerek olsaydı niye koysunlar süs olsun diyemi koymuşlar? arkadaşım usb on the go yu sürekli kullanıyor gayette güzel çalışıyor. hdmi işe yaramazmı hahaaaaaaa. wavede olupta n8 de olmasaydı ilk söyleyeceğin şey buydu. fm transmitter bence çoook çoook önemli keşke olsaydı bizim wave dede.
birde o hdmi dediğin şeyi ben ps3 te ve media box ta kullanıyorum farkınıda çok iyi bilirim. ama sen görmemişsin daha hdmi nedir bilmiyorsun sanırım.

soserious

Üye
Yahu neyin tartısması bu arkadaslar ? İki telefonda güzel.İki telefonun +ları var -leri var.Dogal birşey bunlar.Ama ben size suraya yazıyorum ; Bada Os 1,5 seneye kadar kendini geliştirip diğer Osler ile kafa kafaya gidicektir belki gececektir , bu sure zarfında zaten Galaxy SII ile Samsung tüm piyasayı ele geçirecektir... Galaxy SII cıktıgı gun alıcam ben ama wave den de vazgecmem , ne satarım nede baskasına veririm.Ama dediğim gibi 1,5 sene bile sürmez Samsung tum piyasayı tamamen ele gecirir... Zaten GSII cıktımı ne Nokia kalıcak nede Iphone.Sıkmayın canınızı :))

fati144

fati144

Üye
anladım siz wave fun ısınız hiç zora gelemiyorsunuz işinize bakın. birde bir arkadaş benim yaşımı sormuş yaşım 32 ve ukalalık yapmak istemem ama yeterince bilgim var bu konularda, ayrıca amacım ortalığı karıştırmak deği doğruya doğru eğriye eğri. tabiki waveninde üstün tarafları var ama ikisini kıyaslarsak tabiki n8. wavesi olan arkadaş sattı waveyi 750 ye aldı n8 ohhhh. birde ben satabilsem. son birşey n8 de mobil ap yok diyenlere Joikusoft u bilmiyorsunuz sanırım. RAKİBE SALDIRMADAN ÖNCE İYİ TANIYIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lostmisafir

Üye
sen ne saçmalıyorsun? n8 deki her özelliğe bi bahane bulmuşsun ne gerek var diye! ne gerek olsaydı niye koysunlar süs olsun diyemi koymuşlar? arkadaşım usb on the go yu sürekli kullanıyor gayette güzel çalışıyor. hdmi işe yaramazmı hahaaaaaaa. wavede olupta n8 de olmasaydı ilk söyleyeceğin şey buydu. fm transmitter bence çoook çoook önemli keşke olsaydı bizim wave dede.<br />
birde o hdmi dediğin şeyi ben ps3 te ve media box ta kullanıyorum farkınıda çok iyi bilirim. ama sen görmemişsin daha hdmi nedir bilmiyorsun sanırım.
<br />
<br />
asil siz ne sacmaliyorsunuz bnm flash bellegimi tanimayan bir uygulamayi ben ne yapayim

hdmivsanki butun ekranlariniz hdmi onlar oyleyse nden wave aldiniz gidipylte madem galaxy fln alirdiniz

burda goruslerine karsi saygili olmak durumundasiniz baskavyolu yok

033mehmet

033mehmet

Üye
hocam sen neden böylesin ya hayla neden inkar ediyorsunki? wave nin 1ghz cpu su 512mb ram i yeter bellemişsin 12mp kamera hdmı radyo bırak artık inkar etme git donanımhaberi maxi cep i araştır youtube yi araştır adamlar kanıtlamış gerisi yalan emin ol boşa çabalıyorsun:evet::oke:
sen ne saçmalıyorsun? n8 deki her özelliğe bi bahane bulmuşsun ne gerek var diye! ne gerek olsaydı niye koysunlar süs olsun diyemi koymuşlar? arkadaşım usb on the go yu sürekli kullanıyor gayette güzel çalışıyor. hdmi işe yaramazmı hahaaaaaaa. wavede olupta n8 de olmasaydı ilk söyleyeceğin şey buydu. fm transmitter bence çoook çoook önemli keşke olsaydı bizim wave dede.

fati144

fati144

Üye
<br />
<br />
asil siz ne sacmaliyorsunuz bnm flash bellegimi tanimayan bir uygulamayi ben ne yapayim

hdmivsanki butun ekranlariniz hdmi onlar oyleyse nden wave aldiniz gidipylte madem galaxy fln alirdiniz

burda goruslerine karsi saygili olmak durumundasiniz baskavyolu yok

Ben dedim bi sazan çıkar atlar diye :d: 'waveyi niye aldın almasaydın hubala hubala' ....

----------Eklendi @ 23:46:51 ---------- Yazıldı @ 23:43:08 ----------

Nokiadaki pixelleri gözüyle saymaktan gözleri görmez olmus. superamoledi hayati boyunca hic görmemiski o nerden bilsin ekranda neyin daha kaliteli veüstün oldugunu. sizden bir ricam nokia apaçilerini kaale almayin.
benim telefonum wave n8 değil objektif olduğum için herkes saldırıyor bana.keşke sizde olabilseniz. ayrıca ppi ne olduğunu inanki senden iyi biliyorum. invh başına düşen pixel sayısı. ama herşey ekranla bitmiyor işte.

----------Eklendi @ 23:47:43 ---------- Yazıldı @ 23:46:51 ----------

hocam sen neden böylesin ya hayla neden inkar ediyorsunki? wave nin 1ghz cpu su 512mb ram i yeter bellemişsin 12mp kamera hdmı radyo bırak artık inkar etme git donanımhaberi maxi cep i araştır youtube yi araştır adamlar kanıtlamış gerisi yalan emin ol boşa çabalıyorsun:evet::oke:
512 ram mi :d: nerde?

lostmisafir

Üye
al iste bizde adam sanip adami kale aldik... isi lakayite vurdu ikinci mesajda...

----------Eklendi @ 23:51:37 ---------- Yazıldı @ 23:48:15 ----------

millet dagilin adam arastir diyo kendine bak kardesim baskalarina laf bulacagina kendine bak

fati144

fati144

Üye
yaaa anlamıyorum herhangi bir forumda ilgili telefonun bi kac eksğini söyleyen birine neden böle saldırgan olunuyor? altı üstü ikiside kıçı kırık telefon, benim karakterimden (bana saldırana saldırma refleksi doğuyor içimde) dolayı özür dilerim bazı arkadaşların kalbini kırdıysam değmez bunlar için. HAKKINIZI HELAL EDIN LUTFEN, ben hakkımı helal ediyorum. bu arada mesaji waveden yazdim

lostmisafir

Üye
arkadasim sni kotuleyeb yok sadece sunu bil yeter baskalarini goruslerine biraz daha saygi sende hakkini helal er

Üst Alt