Samsung S5603 Duvar Kağıtları(Sürekli güncel)

Sponsorlu Bağlantılar

Pff.d

Üye
Çoğunu kullanıyorum . TEŞEKKÜRLER !

vorderas

vorderas

Üye
Menü/Ayarlar/Ekran ve Aydınlatma/Duvar kağıdı/resimler den yada telefonunda dosyalarım dan duvar kağıdı yapmak istediğin resme gel.fakat resim tek değil aynen sitede ki gibi 3 lü olması gerek neyse resim açıkken altta Ayarla Duvar kağıdı nı seçince resim açılır ve üzerinde bir çerçeve vardır resmi tam kaplamaz o çerçeveyi köşeden tıkla basılı kalsın parmağın ve büyült.seçtiğin zaman rengi kırmızı olur oradan anlarsın.birkaç seferde resmi tam olark kaplayacak şekle gelirsin sonra ekranda siyah yeri tıkla alttaki menüden ayarla de.
bukadar...

nihalim

Üye
merhaba bende bugün aldım telefonu mesela bi görüntümü ekrana komak istiyorum istiyorm ama parçalara bölüyo bi bölüme bi görüntümü koymak istiyorum tam ekran olarak görülsün yani bunu yapabilirmiyim bi fikriniz varmı yardımcı olursanız sevinirim :(

korsan3541

Üye
cok guzel emege saglık erotik temalar olsa ıyı olurdu bence yınede tskr :bye2:

mako1903

Üye
eline sağlık

ercinaydin

ercinaydin

Üye
Eline Sağlık Arkadaş.
Tema Değiştirme Konusunda Bir Fikre Sahip isen Bizimle Paylaşır mısın ?
Duvar Kağıdını değiştiriyoruz fakat menü" ibaresine girdiğimizde samsungun Standart Renkteki Teması İle Kalıyoruz. Menü Resmi Değişiyor Fakat Alt Ve Üst Kısımdaki Renk Sabit. Ya turuncu Ya da Yeşil Olarak 2 adet temaya sahibiz.

bgrhan06

Üye
resm koyanların ellerine sağlık. yanlız biraz daha koyarsanız çok makbule geçer :D

yasaktufan

Üye
yaa kardeş allah rızası için biri corby temasını nasıl yapılcagını sölesın özel resımlerımıde yapmak ıstıyorum lütfen nolurr arkadaslar yardımlarınızı beklıyorum

bnmmlgm

Üye
sağol ama linkler nerde

rasayasi

Üye

duydum ki bir arkadaşım atamın fotoğrafından arka plan yapmamı istemiş... :)

--------------- Ekleme ---------------

alengirli0639

Üye
tşkler..

umuton96

Üye
arkadaşlar avatar yada naruto ile ilgili yapabilirseniz sevinirim

meltem.89

Üye
teşekkürler

e65k

e65k

Üye
eyvallah eline saglık kardeş .....

bucaa

bucaa

Üye
tesekkürkler saolun

umuton96

Üye
Arkadaşım emeğine sağlık ama narutodan sauske avatar viski vede ateşle ilgili şeyler yaparsan sevinirim bide nsl yapıyorsun anlatırsan çk makbule geçer

martikanadi

Üye
Arkadaşım yardımın için çok teşekkür ederim sayende bende kendime göre bir iki resim hazırladım.. Umarım beğenen çıkar :)...

erdi97

Üye
teşekkur ederim kardesim

tarikca31

Üye
teşekkür ederim

safamart

safamart

Üye
çok güzellerr...

Üst Alt