Radi Hocaya Sorulan Komik Sorular :D

Sponsorlu Bağlantılar

kingturk57

Üye
    Konu Sahibi
Radi Hocaya Sorulan Komik Sorular :D
Hocam su içecekmişim gibi yapıyorum içmeyip şeytanı çıldırtıyorum acaba orucum bozulurmu?

Bir gün oruç tutarken ekmek almaya gitmiştim yolda giderken bana birisi yan yan baktı dayanamadım daldım, sonra temiz bi dayak "yedim", dayak yenirse orucum bozulurmu?

Selamlar Hocam Ben Ankara'dan Emre Orucu unutup Müzik dinledim. Müzik ruhun "gıda"sıdır diyorlar orucum bozulur mu?

Hocam bi forum sitesinde ban "yedim" orucum bozulur mu?

Hocam ben istanbuldan ahmet bi sorum olacaktı ben bi oyun cd'si aldım yükledim "oyuna başlamak için herhangi bir tuşa basınız" diyor, benim klavyede "herhangi bir tuş" yazan bir tuş yok benim klavyede yazılım hatasımı var?

Radi hocam kardeşim, biz oruçluyken arkadaş oynadığı futbol topunu patlattı, bizde top patladı diye orucumuzu açtık orucumuz kabul olmuşmudur?

Hocam! Neden Nefes Aldıktan Sonra Geri Veririz? Bizim Bedavaya Alacağımız Birşey Olmayacakmı?

Hocam anneannemize "anneanne" diyoruzda, dedemize neden
"babababa" demiyoruz?

Çamaşırları "çamaşır suyu"yla yıkıyorsak, meyveleri neden "meyve suyu"yla yıkamıyoruz?

Hocam geçen gün babamla giderken yolda polis çevirmesine takıldık herşeyimiz tamdı polisler babama "alkollü araç" kullanmayın dedi, babamda "iyide bu benzinli" deyip gitti. Siz alkollü araç kullanırmısınız hocam?
:) :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:oke:

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Güzel :alkis

symbian.forever

symbian.forever

Üye
:kop:

WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
:kop2: gülmekten ağladım :tşk:

u_cosar

u_cosar

Üye
:d:

serkanoloji

serkanoloji

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]hernekadar komik olsada kabe ile yapılan dini şakaları tasvip etmiyorum. Sırf komik olsun diye paylaşıp içine düştüğünüz günahın farkında olmalısınız.[/SIZE][/COLOR]

Emirkan S

Emirkan S

Üye
Radi hocam kardeşim, biz oruçluyken arkadaş oynadığı futbol topunu patlattı, bizde top patladı diye orucumuzu açtık orucumuz kabul olmuşmudur? :alkis

aslankaplants

aslankaplants

Üye
güzel:d: adamlar nerden buluyo bu soruları ya

clawiss

clawiss

Üye
radi hocanın cevaplarını da at :D

!HaYaLeT!

!HaYaLeT!

Üye
radi hocanın tip komedi gerçekten :)

Kanuni_1520

Kanuni_1520

Üye
Hocam! Neden Nefes Aldıktan Sonra Geri Veririz? Bizim Bedavaya Alacağımız Birşey Olmayacakmı?

Bu güldürdü :ehe

Misafir - 571041

Hocam bi mahsuratım olcaktıda
Hocam benim erkek arkadaşımda acaba büyü varmıdır diye sorucaktım
Hocam bi mahsurum var

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Üst Alt